7000₺ bütçe ile RTX 2060'lı sistem tavsiyesi

x3pos

Hectopat
7000 lira bütçem var. İçinde M.2 256 GB SSD olan. RTX 2060 ekran kartı olan. Toz filtreli kasası olan. En az 3600 işlemcili. Parça parçada olabilir hazır sistemde. 4000 lirasını peşin ya da tek çekim ödeyebileceğim kalanını taksit yapabileceğim hazır sistem tavsiyesi yapabilirseniz iyi olur.
Not:Elimde 500 gb normal ssd zaten var o yüzden m2 ssd istiyorum.

Bu sistem güzel mesela ama ssd olarak m2 seçemiyorum. ve ödeme yaparken 4000 lirasını peşin ödeyemeceğim sanırım: Battle Gold [webtekno] | RTX 2060 6G 16GB DDR4 480GB SSD Gaming PC - incehesap.com
Bu sistemde diğerine göre pahalı kaçıyor ve ara sırada stokta yok görünüyor: DA-SISTEM/MSI RTX 2060 VENTUS XS OC 6GB/AMD Ryzen 5 3600/16GB DDR4/480GB SSD/Geforce RTX RayTracing PC | ITOPYA

Son düzenleme:
Birinci linkteki sistemin anakart SSD kasa ve PSU çok kötü almayın.

İkinci sistemde kasa kötü yine Corsair Spec Delta kasasını seçmeniz gerekecek ekran kartı iyi mi bilmiyorum ısındığını duymuştum sanki tam hatırlamıyorum ve yine SSD kötü onu da değiştirmeniz gerekecek.

Tek tek farklı yerlerden toplamanız bütçeniz için hem daha iyi olur hem daha fazla performans alırsınız bence en iyisi maksimum bütçenizi söyleyin arkadaşlar yardımcı olacaktır.

@f3turan güzel sistem diziyordu hatırladığıma göre buradaysa sizin için sistem yapabileceğini düşünüyorum :D.
Aslında yüksek bütçeli sistem toplama konusunda pek iyi olduğum söylenemez. Ben daha çok düşük bütçeli sistem toplama konusuyla ilgileniyorum. Ama yinede denedim bir şeyler. Umarım olmuştur.
M.2 kullanmadım. Eğer beğenmediğiniz bir bileşen olursa siz değiştirirsiniz.

Aslında yüksek bütçeli sistem toplama konusunda pek iyi olduğum söylenemez. Ben daha çok düşük bütçeli sistem toplama konusuyla ilgileniyorum. Ama yinede denedim bir şeyler. Umarım olmuştur.
ekran kartı rtx 2060 olsun istiyorum ve ssd olarak m2 olsaydı iyi olurdu. elimde 500 gb adata su ssd var zaten. m2 alıp windows kurmak yeterli olucak bana.

Aslında yüksek bütçeli sistem toplama konusunda pek iyi olduğum söylenemez. Ben daha çok düşük bütçeli sistem toplama konusuyla ilgileniyorum. Ama yine de denedim bir şeyler. Umarım olmuştur.

Tek bir sitede toplandığında gerçekten fiyatlar bir tık yüksek oluyor keşke arkadaş tek tek farklı sitelerden toplayabilse.

ekran kartı rtx 2060 olsun istiyorum ve ssd olarak m2 olsaydı iyi olurdu. elimde 500 gb adata su ssd var zaten. m2 alıp windows kurmak yeterli olucak bana.
Bütçenizi birazcık aşıyor. Ayrıca eğer istiyorsanız montaj hizmeti eklemeyi unutmayın ;
Tek bir sitede toplandığında gerçekten fiyatlar bir tık yüksek oluyor keşke arkadaş tek tek farklı sitelerden toplayabilse.
Keşke. Şu an telefonda olduğum için çok yardımcı olamıyorum.

neden sinerjiden almalıyım artıları nedir.
Sinerji'den almak zorunda değilsiniz. Ben telefonda olduğum için oradan topladım. Normalde o parçaları internetten tek tek farklı sitelerden toplarsanız daha ucuza gelir. Ben telefonda olduğum için şu an farklı sitelerden toplayamıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı