7000₺ bütçe ile RTX 2060'lı sistem tavsiyesi

Sinerji'den almak zorunda değilsiniz. Ben telefonda olduğum için oradan topladım. Normalde o parçaları internetten tek tek farklı sitelerden toplarsanız daha ucuza gelir. Ben telefonda olduğum için şu an farklı sitelerden toplayamıyorum.
o zaman müsait zamanda cevabınızı bekliyorum. bayram olduğu için ulaşıp konuşabileceğim fazla insan yok. o yüzden cevaplarsanız sevinirim.

Ben tek tek sitelerden şöyle bir şey yaptım bu konularda fazla deneyimim yok forumdaki daha iyi bilen kişiler yazacağım sistemin iyi olup olmadığını söyleyebilirse güzel olur. Toplam 7190 ediyor.

.

.

.

Fiyati,408189054.htm.

.

Ben tek tek sitelerden şöyle bir şey yaptım bu konularda fazla deneyimim yok forumdaki daha iyi bilen kişiler yazacağım sistemin iyi olup olmadığını söyleyebilirse güzel olur. Toplam 7190 ediyor.

.

.

.

Fiyati,408189054.htm.

.

RAM'dan 2 adet alınacak eklemeyi unutmuşum :D.

.

.

.

Fiyati,408189054.htm.

.

RAM'dan 2 adet alınacak eklemeyi unutmuşum :D.
rtx2060 yapsak kartı :D

O zaman müsait zamanda cevabınızı bekliyorum. Bayram olduğu için ulaşıp konuşabileceğim fazla insan yok. O yüzden cevaplarsanız sevinirim.

Sistem:

Özelleştirme:

1596275533599.png

Güç kaynağı kalitesiz, sistem eline geçince değiştir. M.2 kullanmadın ama DRAM'li SSD kullandım o da hızlı yani.

SSD:

.

Güç kaynağı:

.

o zaman müsait zamanda cevabınızı bekliyorum. bayram olduğu için ulaşıp konuşabileceğim fazla insan yok. o yüzden cevaplarsanız sevinirim.
G.Skill RipjawsV Siyah 8 GB 3600 MHz DDR4 F4-3600C18S-8GVK Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2 tane )
6937 TL. Tam istediğiniz gibi. RGB kasa da var.
İstediğiniz her şeyi ekledim. Bütçenizin de altında kaldı.

G.Skill RipjawsV Siyah 8 GB 3600 MHz DDR4 F4-3600C18S-8GVK Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2 tane )
6937 TL. Tam istediğiniz gibi. RGB kasa da var.
İstediğiniz her şeyi ekledim. Bütçenizin de altında kaldı.
rtx 2060 alternatifini de koyun belki onu alırım. rtx teknolojisini görmek için istemiştim sadece ama önereceğiniz kart varsa onuda koyabilirsiniz. birde akakçe sitesinde her zaman en ucuz olan siteler yer almıyor buda beni düşündürüyor mesela itopya akakçede yok...

Dostum bence elindeki nakit ile ekran kartı hariç bileşenleri tek tek fiyat araştırması yaparak güvenilir sitelerden al. Şu ara İtopya ve QP bilişimde bayram kampanyası var listede mutlaka işine yaracak parçalar vardır. Kalan kısmı da N11 ya da h. Burada sitelerinde alışveriş kredisi kullanarak alabilirsin 12 aya kadar taksit imkanı var. Bu da farklı bir fikir olsun senin için.

Geri
Yukarı