7000 mAh kaç gün gider?

" M51'in tek bir şarjı ile 53 saatlik bir sesli görüşme yaptık. M51 ayrıca 25 saatten fazla çevrim dışı video döngüleri veya 17 saat Wi-Fi web taraması için de iyidir"

Batarya Kapasitesi
7000 mAh

Konuşma Süresi (4G)
64 Saat

İnternet Kullanımı (WiFi)
24 Saat

İnternet Kullanımı (4G)
23 Saat

Video Oynatma
34 Saat

Müzik Oynatma
182 Saat

Cihaz güzel ama çok ağır.
Bir de malzame kalitesi biraz vasat.
7000 mAh olduğundan gülü seven dikenine katlanır modundayım. :D

Ama arka kapak dandik galiba.

M51 kullanıcısı olarak bataryasının 1 günde bitmesinin çok zor olduğunu söyleyebilirim. Kullanıcıdan kullanıcıya değişmekle birlikte benim kullanımımda 3-4 günde bir şarja takıyorum. Cihaz bence ağır değil tamamen alışma meselesi. Arka kapak biraz dandik fakat Spigen kılıf ile çok şık ve kaliteli duruyor. Ben M51 için ekran koruyucu bulamadım fakat A71 için olan Spigen ekran koruyucusunu taktım ve %95 oturdu. Yanlarda çok hafif kayıplar var ama benim için problem olmuyor.

M51 kullanıcısı olarak bataryasının 1 günde bitmesinin çok zor olduğunu söyleyebilirim. Kullanıcıdan kullanıcıya değişmekle birlikte benim kullanımımda 3-4 günde bir şarja takıyorum. Cihaz bence ağır değil tamamen alışma meselesi. Arka kapak biraz dandik fakat Spigen kılıf ile çok şık ve kaliteli duruyor. Ben M51 için ekran koruyucu bulamadım fakat A71 için olan Spigen ekran koruyucusunu taktım ve %95 oturdu. Yanlarda çok hafif kayıplar var ama benim için problem olmuyor.
170 Gr telefon bile bazen ağır geliyor bana. 213 gram telefon her türlü rahatsız eder bence. Cihaz güzel ama tabut gibi.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro düşünüyorum ama sizce M51 almak için kasmaya gerek var mı? Hazır kullanıcısını bulmuşken sorayım.

Xiaomi Redmi Note 9 Pro düşünüyorum ama sizce M51 almak için kasmaya gerek var mı? Hazır kullanıcısını bulmuşken sorayım.
2000 mah kapasite farkı var ve neredeyse ağırlıkları aynı. Bence M51. Xiaomi'nin eskisi gibi bir fiyat avantajı yok. Xiaomi kutuya kulaklık koymaz.

Kesinlikle M51 alınması taraftarıyım. Ayrıca ekranına hayran kalabileceğinizi söyleyebilirim. SuperAmoled+ sağolsun siyahlar simsiyah. Hissiyatı mükemmel. iPhone SE 2020'den M51'e geçtim ve arada hız konusunda kullanımda hiçbir fark olmadığını bile söyleyebilirim. Fakat telefona Spigen kılıf almayı ihmal etme zaten Türkiye'de satılan tek model var. Telefonun hissiyatını pozitif yönde bayağı bir arttırıyor.

Note 8'i ilk aldığımda 2 gün gidiyordu şu an evde olup pek kullanmadığım için 2.5 3 gün gidiyor kullanıma göre değişir ama ortalama bir telefonda 2 gün rahat gitmesi lazım.

Kesinlikle M51 alınması taraftarıyım. Ayrıca ekranına hayran kalabileceğinizi söyleyebilirim. SuperAmoled+ sağolsun siyahlar simsiyah. Hissiyatı mükemmel. iPhone SE 2020'den M51'e geçtim ve arada hız konusunda kullanımda hiçbir fark olmadığını bile söyleyebilirim. Fakat telefona Spigen kılıf almayı ihmal etme zaten Türkiye'de satılan tek model var. Telefonun hissiyatını pozitif yönde bayağı bir arttırıyor.
Spigen sitesinde M51 için pek yakında diyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı