7000 TL civarına laptop

• Konuyu başlatan Wade
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 70
  • Görüntüleme 2B
Bütçe
7000
100 tehlikeli oluyor o yüzden, sıcaklıklar önemlidir. Makineyi bozabilir umurunda olmayan sıcaklık.

Hocam üreticileri bu makinelara garanti veriyor ya garanti vediği için içim bu kadar rahat. Zaten işlemcinin yanması artık mümkün değil.
Tehlikeli sıcaklıkta kendini kapatıyor.
Hatta ben BIOS menüsünden baktım CPU 110 dereceyi ulaşırsa PC kendisini kapatıyor.

Hocam üreticileri bu makinelara garanti veriyor ya garanti vediği için içim bu kadar rahat. Zaten işlemcinin yanması artık mümkün değil.
Tehlikeli sıcaklıkta kendini kapatıyor.
Hatta ben BIOS menüsünden baktım CPU 110 dereceyi ulaşırsa PC kendisini kapatıyor.
Üreticilerin garanti falan verdiği yok. Sana canlı örnek göstereyim, @Cliff_Burton hocam. Makinesi çok ısındığı için sıcak havayı ekrana üflerken ekranı bozuldu. Dell kullanıcı hatası diyerek geri gönderdi :D.

Üreticilerin garanti falan verdiği yok. Sana canlı örnek göstereyim, @Cliff_Burton hocam. Makinesi çok ısındığı için sıcak havayı ekrana üflerken ekranı bozuldu. Dell kullanıcı hatası diyerek geri gönderdi :D.

THH mahkemesine başvursaymış arkadaş ayrıca Dell oyun için laptop üretiyor mu?

THH mahkemesine başvursaymış arkadaş ayrıca Dell oyun için laptop üretiyor mu?
Evet üretiyor. THH mahkemesine başvurursa çözülür ama benim anlatmaya çalıştığım şey o değil. Firmalar garanti vermiyor. Yüksek sıcaklıklar tehlikelidir. Ancak siz bunları çok normalmiş gibi anlatıyorsunuz, yapmayın.

Evet üretiyor. THH mahkemesine başvurursa çözülür ama benim anlatmaya çalıştığım şey o değil. Firmalar garanti vermiyor. Yüksek sıcaklıklar tehlikelidir. Ancak siz bunları çok normalmiş gibi anlatıyorsunuz, yapmayın.

Anladım hocam ama benim 10 yıllık bir Acer 1 senelkikte Vestel var. Şu ana kadar hiçbir sorun yaşamadım.( işlemci sıcaklığı maksimum 95 olmuştu acerda)

Sorun yaşamanız için illa bilgisayarın haşat olması gerekmiyor ki. Ssd değil bu yıllar sonra ilk günkü gibi çalışsın. Sürekli +95 derecede kullanılan işlemci çabuk yıpranır performans kaybedersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı