7000 TL her şey dahil PC toplama

AOC G2460FQ 144Hz 1ms Monitör 1260 TL
Ekran kartını Inno3d GTX 1660 Ti olarak seç 4980 TL
Razer Kraken X Lite 7.1 Kulaklık 316 TL
Cooler Master Devastator III Klavye +Mouse 270TL (Klavye mouse için 440 TL bütçe kalıyor. Kendin de seçebilirsin)

Örneğin Bir mouse + Cooler master K110 klavye ya da bir mouse + Corsair K55 klavye alabilirsin.

Game Garaj'dan daha ucuz fiyatlısını ve daha iyi performans verenini bulamazsın. Mutlaka değerlendir derim
Sistem tam istediğim şekilde ben bu bütçeye bu sistemi bir türlü oturtamıyordum çok teşekkürler
500₺'ye monitör var. Diyelim yok 100₺ daha zorlasın 18, 5" Philips monitör alsın, hem GTX1660 Ti yerine RTX2060 daha iyidir...
Tavsiye için teşekkürler gönül ister onu almak fakat maalesef bu sistemi alırsam monitör çok dandik kalır. Aldığım fps değerlerini de gösterebilicek bir monitör istiyorum en az kasa kadar önemli bence.

Arkadaşlar merhaba,

Şimdi benim bütçem 7000 lira tam olarak, 1 lira üstüne çıkma şansım yok bu sınırların zorlanmış hali. Ben her şeyiyle(klavye, mouse, kulaklık ve monitör) bir kasa toplamak istiyorum fakat fiyatlar tavan yapmış işin içinden çıkamıyorum.

Monitörüm 144Hz olsun istiyorum ama en aşağı 1800 liradan başlıyor monitörler. Haliyle 1080'de yüksek FPS'lere ulaşabileceğimde bir kasa istiyorum bu bütçeyle mümkün mü? Klavye ve mouse çok önemli değil onları daha sonra değiştirebilirim. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum bu hafta netleştirip almayı planlıyorum. Teşekkürler!

Klavye mouse yok fakat size 7000TL'ye her parçasi kaliteli bir sistem topladim fiyatlari sinerjiden aldim telden yazdigim icin link atamiyorum.
R5 1600 AF.
MSI Gaming X 1650SUPER
Gigabyte B450M S2H
Corsair Vengeance 2.8 16 GB 3000MHz CL16.
Kingston A400 480GB
Corsair Carbide Spec 05 550W.
Lenovo 24.5 Inc 1ms 144Hz Gaming monitor.
Bu parcalar sinerjinin PC toplama sihirbazinda tam 7066TL tuttu hic biri sizi uzmez uzun omurlu kullanirsiniz.

Klavye mouse yok fakat size 7000TL'ye her parçasi kaliteli bir sistem topladim fiyatlari sinerjiden aldim telden yazdigim icin link atamiyorum.
R5 1600 AF.
MSI Gaming X 1650SUPER.
Gigabyte B450M S2H.
Corsair Vengeance 2.8 16 GB 3000MHz CL16.
Kingston A400 480GB.
Corsair Carbide Spec 05 550W.
Lenovo 24.5 Inc 1ms 144Hz Gaming monitor.
Bu parcalar sinerjinin PC toplama sihirbazinda tam 7066TL tuttu hic biri sizi uzmez uzun omurlu kullanirsiniz.

Hocam 1650 çok düşük.

Hocam 1650 çok düşük.

1650 ile 1650SUPER arasinda buyuk fark var once onu yazayim ayrica fiyatlar yuksek şu an dandik 1660 alacagima kaliteli 1650SUPER koydum bana gore daha mantikli.
Tabii parcalar ayri yerlerden alinacaksa daha ucuza gelir ekran karti yukseltmesi yapilabilir dedigim gibi sinerjide fiyatlar boyle.

1650 ile 1650SUPER arasinda buyuk fark var once onu yazayim ayrica fiyatlar yuksek şu an dandik 1660 alacagima kaliteli 1650SUPER koydum bana gore daha mantikli.
Tabii parcalar ayri yerlerden alinacaksa daha ucuza gelir ekran karti yukseltmesi yapilabilir dedigim gibi sinerjide fiyatlar boyle.

4 GB ekran kartı için 7000 verilmez...

RAM keşke 1x16 GB yerine 2x8 GB olsaymış. Ek olarak da 500 TL'lik bir monitör zaten istemiyor konu sahibi arkadaş. Kendisi de demiş çünkü 144 Hz monitör istiyorum diye.

@EisantB hocam monitör olarak şöyle bir şey buldum 144 Hz 4 ms kavisli Samsung monitör 1299 TL. Aklınızda olabilir bu da bence, ürün hakkında bir bilgim yok ancak fiyatı ve özellikleri dikkatimi çekti benim. Linke buradan ulaşabilirsiniz.

Biraz forumda gezin, konuları takip edin bence. 7000 TL sizin olmadığı için harcaması kolay geliyor anlaşılan :) Size tavsiyem insanların durumunu anlayarak taleplerine net yanıt verecek önerilerde bulunun. Ayrıca bu forumda kolay kolay kalitesiz ürün tavsiye edilmez.
Sistem tam istediğim şekilde ben bu bütçeye bu sistemi bir türlü oturtamıyordum çok teşekkürler

Kasayla ilgili merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin. Diğer parçalar açıkça ortada zaten.

Biraz forumda gezin, konuları takip edin bence. 7000 TL sizin olmadığı için harcaması kolay geliyor anlaşılan :) size tavsiyem insanların durumunu anlayarak taleplerine net yanıt verecek önerilerde bulunun. Ayrıca bu forumda kolay kolay kalitesiz ürün tavsiye edilmez.

Haklısınız hocam :) 1660 alınacakken 1650 önermiş arkadaş... İnsan alınca uzun ömürlü 10 yıl en azından 6-7 yıl gitsin istiyor.

Haklısınız hocam :) 1660 alınacakken 1650 önermiş arkadaş... İnsan alınca uzun ömürlü en az 10 yıl gitsin istiyor şahsen ben böyle istiyorum.
Muhakkak. Bu yüzden Sosyal'e gelip istişare ediyoruz. Bu tür konularda bir felsefem var. Verdiğin parayı hak edecek ürün almalısın. Para kolay kazanılmıyor. Bu yüzden 3000, 5000, 10000 para harcanıyorsa bunun karşılığı alınmalı. Tavsiye isteyen arkadaşlara tavsiye verirken, sanki kendi paramı harcıyor, sanki kendim sistem topluyormuşum gibi yardımcı olmaya çalışıyorum. Böyle olunca da kalitesiz ya da sorunlu parçalar önermiyoruz. Ki doğru kullanımla da uzun süre gider bu sistemler.

Biraz forumda gezin, konuları takip edin bence. 7000 TL sizin olmadığı için harcaması kolay geliyor anlaşılan :) size tavsiyem insanların durumunu anlayarak taleplerine net yanıt verecek önerilerde bulunun. Ayrıca bu forumda kolay kolay kalitesiz ürün tavsiye edilmez.

Kasayla ilgili merak ettiğin bir şey varsa sorabilirsin. Diğer parçalar açıkça ortada zaten.

1800TL'ye 1660 bulursaniz takabilir arkadaş ben sinerjiden baktim orada 1800TL'ye 1660 yoktu ayrica 7000TL harcamasi kolay falan degil bendeki PC şu an yazdiklarimdan daha dusuk bile.
Varsa 1800tl ye 1660 ben de bilgilenmiş olurum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı