7000 TL ikinci el MacBook tavsiyesi

Arkadaşlar öncelikle iyi günler. İşimi görecek kadar bir MacBook arıyorum. Modeli tam belirleyemedim kafamda onun için sizlere danışıyorum.
Laptop: Video izlemek, müzik dinlemek, kendimce HTML, CSS ve JavaScript öğrenmek ve en önemli kriter benim için sorunsuz ve uzun ömürlü olması. 2 sene sonra nasipse hukuk üniversitesine gideceğim, orada da kullanabileyim istiyorum. Bütçem 6000-7000 lira civarı.
lütfen M1 al demeyin, ona param çıkışmayacak gibi duruyor.

Çok uzun süre Monster Notebook kullanıcısı olarak iyi araştırarak temiz bir monster almanı tavsiye ederim.

Arkadaşlar öncelikle iyi günler. İşimi görecek kadar bir MacBook arıyorum. Modeli tam belirleyemedim kafamda onun için sizlere danışıyorum.
Laptop: Video izlemek, müzik dinlemek, kendimce HTML, CSS ve JavaScript öğrenmek ve en önemli kriter benim için sorunsuz ve uzun ömürlü olması. 2 sene sonra nasipse hukuk üniversitesine gideceğim, orada da kullanabileyim istiyorum. Bütçem 6000-7000 lira civarı.
lütfen M1 al demeyin, ona param çıkışmayacak gibi duruyor.

HTML, CSS ve JavaScript için işinizi görmez ama en iyi seçenek iPad. Ben kendim kullanıyorum. Kalemi ile beraber muhteşem bir şey. Kafanıza takılan bir şey varsa iPad ile ilgili cevaplayabilirim. Ben kendi web sitelerim ile ilgili her şeyi iPad üzerinden yapabiliyorum. Sıradan bir tablet veya telefondan çok daha farklı. Kullanınca anlıyorsunuz.
İkinci el M1 MacBook, Matebook gibi harici ekran kartı olmayan bir cihaz hem bütçe hem de kullanım açısından çok avantajlı olacaktır. Lenovo'nun APU bilgisayarları fiyat açısından uygun.

O fiyatlara pili iyi giden Macbook bulmak zor. Yani tabi ki normal notebooklara göre pili uzun gidecektir ancak senin için en iyisi PT'den 9250'ye M1 alman. Windows tarafında o fiyatlara pili 15-16 saat giden 1165g7'li pc bulabilirsin.

Geri
Yukarı