7000 TL ikinci el MacBook tavsiyesi

HTML, CSS ve JavaScript için işinizi görmez ama en iyi seçenek iPad. Ben kendim kullanıyorum. Kalemi ile beraber muhteşem bir şey. Kafanıza takılan bir şey varsa iPad ile ilgili cevaplayabilirim. Ben kendi web sitelerim ile ilgili her şeyi iPad üzerinden yapabiliyorum. Sıradan bir tablet veya telefondan çok daha farklı. Kullanınca anlıyorsunuz.
İkinci el M1 MacBook, Matebook gibi harici ekran kartı olmayan bir cihaz hem bütçe hem de kullanım açısından çok avantajlı olacaktır. Lenovo'nun APU bilgisayarları fiyat açısından uygun.

Hocam benim için bilgisayar daha iyi olur, sağ olun. İkinci el m1'lere param yetişmiyor, oturduğum bölgedede yok zaten. Air 2020, Air 2017, MacBook Pro 2015 gibi modeller var çevremde. Windows kullanmak istemiyorum hocam iPhone ile MacBook'u daha iyi kullanabilirim diye düşünüyorum.

MacBook'ta kararlı değilsen:

Windows düşünmüyorum hocam, sağ olun.
Arkadaşlar internette 2020 Air Intel olan, 2015 Pro, 2017 Air gibi modeller var bunun gibi öneriler yapabilir misiniz, nasıl bir model seçmeliyim?

Son düzenleme:
Hocam benim için bilgisayar daha iyi olur, sağ olun. İkinci el m1'lere param yetişmiyor, oturduğum bölgedede yok zaten. Air 2020, Air 2017, MacBook Pro 2015 gibi modeller var çevremde. Windows kullanmak istemiyorum hocam iPhone ile MacBook'u daha iyi kullanabilirim diye düşünüyorum.

Windows düşünüyorum hocam, saolun.
Arkadaşlar internette 2020 Air Intel olan, 2015 Pro, 2017 Air gibi modeller var bunun gibi öneriler yapabilir misiniz, hangisi daha iyi olur?
Modelin daha yeni olması avantaj.

Hocam eksikliğini hissettiğiniz bir şey oldu mu bilgisayara göre?
Kalem kullanıyor musunuz?
Klavye kullanıyor musunuz, gerekli mi?

Kalem kullanıyorum. En çok kullandığım şey ders çalışmak için. Harici klavye kullanmıyorum. Çünkü klavyeye para vermek istemedim ve eksikliğini duymuyorum. Ekran büyük olduğu için iki elle normal klavye kullanıyor gibi kullanabiliyorum. Bazı kodlarımı birkaç uygulama yardımı ile açıp düzenleyebiliyorum. Web siteleri için zaten internete bağlanabilen bir cihaz yetiyor.

Kalem kullanıyorum. En çok kullandığım şey ders çalışmak için. Harici klavye kullanmıyorum. Çünkü klavyeye para vermek istemedim ve eksikliğini duymuyorum. Ekran büyük olduğu için iki elle normal klavye kullanıyor gibi kullanabiliyorum. Bazı kodlarımı birkaç uygulama yardımı ile açıp düzenleyebiliyorum. Web siteleri için zaten internete bağlanabilen bir cihaz yetiyor.
Ne kodu hocam, biraz açabilir misin?

Geri
Yukarı