7000 TL İş ve Oyun Bilgisayarı

İşlemci alırken bakılması gereken pek çok kriter var. Sadece önbelleğe bakılarak işlemci alınmaz. R7 1700 işlemcisini araştırın biraz. Kararınızı verin. Ona göre yardımcı olalım.

Onu örnek verdim sadece de, dediğim gibi aleti alıpta sonrasında pişman olmak istemiyorum çünkü değiştirmek gibi bir imkanım olmayacak anakartı vs de değiştirmem gerekecek.

Onu örnek verdim sadece de, dediğim gibi aleti alıpta sonrasında pişman olmak istemiyorum çünkü değiştirmek gibi bir imkanım olmayacak anakartı vs de değiştirmem gerekecek.

Yok merak etmeyin. Kaliteli bir işlemci. Teknoloji her zaman şans işidir. Unutmayın. En kaliteli markalar bile sorun çıkartabilir. Garanti bunun için var zaten.

Yok merak etmeyin. Kaliteli bir işlemci. Teknoloji her zaman şans işidir. Unutmayın. En kaliteli markalar bile sorun çıkartabilir. Garanti bunun için var zaten.

Anladım hocam ben biraz araştırayım bakayım, çok teşekkürler destekleriniz için.

Hocam bir kaç test videosu izledim internetten, hatta tam olarak aradığım şeyide buldum intel olarak 7700k ile amd olarakta r7 1700 ile ps, ae gibi programlarda text yapıyor videoda arkadaş. Amd genel olarak önde bitiriyor. Hakeza oyun testlerinde de intel 8700k'yı 30-40 fps gibi farklarla geçiyor. Dediğinizde haklıymışsınız yani amd yeni bir sayfa açmış demekki, ama benim şimdi ki sorunum şu benim son sınırım 7bin tl bunu bu sistemi soğutucu alabilecek şekilde nasıl kısabiliriz?

• Ryzen 7 1700
• Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5
• Corsair Vengeance LED 3200MHz 16GB
• Corsair RM650x
• Phanteks Enthoo Pro M / NZXT S340 Elite
• Samsung 960 Evo 250GB
• Toshiba P300 2TB

Şu anda ekran kartı koymadım. Kusura bakmayın mobildeyim fiyatlara bakamadım. Tahminimce 2000-2500₺ arası bir para kalıyor. Eğer güzel bir indirim falan yakalarsanız 1070 hatta 1070 Ti çok güzel gider bu sisteme.

• Ryzen 7 1700
• Gigabyte Aorus AX370 Gaming 5
• Corsair Vengeance LED 3200MHz
• Corsair RM650x
• Phanteks Enthoo Pro M / NZXT S340 Elite
• Samsung 960 Evo 250GB
• Toshiba P300 2TB

Şu anda ekran kartı koymadım. Kusura bakmayın mobildeyim fiyatlara bakamadım. Tahminimce 2000-2500₺ arası bir para kalıyor. Eğer güzel bir indirim falan yakalarsanız 1070 hatta 1070 Ti çok güzel gider bu sisteme.

Maalesef sığmıyor. İndirim geleceğini de sanmıyorum.

Yeni seri kartları bekleme durumunuz var mı ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı