7000 TL monitör önerisi

Bütçe
7000 TL
Gigabyte monitoru tavsiye etcektim butcenizi astigi icin tavsiye etmedim. Diger arkadaslarin tavsiye ettikleri monitorler 2K degil. Butcenizi arttirirsaniz Gigabyte'i alabilirsiniz. Ama butceye gore Xiaomi'de uzmez. Ya da kendi kullandigim monitorun ilk versiyonunu onerebilirim. Bu VG27AQ modeli ben VG27AQZ modelini kullanıyorum arada hiç fark yok.

Tavsiyeniz için teşekkür ediyorum. Bu monitörü çok beğendim, parlaklık seviyesi ve birçok diğer özellik beklentimi karşılıyor. Başka tavsiyelerinizi bekliyorum. Düzenleme: Ürün hasarlı veya pixel hatası olabilir kısmını şimdi okudum. Bu özelliklerde bu segmentte olan monitör önerinizi bekliyorum.

Tavsiyeniz için teşekkür ediyorum. Bu monitörü çok beğendim, parlaklık seviyesi ve birçok diğer özellik beklentimi karşılıyor. Başka tavsiyelerinizi bekliyorum. Düzenleme: Ürün hasarlı veya pixel hatası olabilir kısmını şimdi okudum. Bu özelliklerde bu segmentte olan monitör önerinizi bekliyorum.

Birkaç model kafanizda belirleyin hocam. Kara Cuma indirimlerini bekleyebilirsiniz. Bu butceye iyi 2K monitor zor ya da indirimler kosesinde de paylasilmisti Xiaomi monitor sipariş verenlerden fikir alabilirsiniz.

Geri
Yukarı