7000 TL Sistem Önerisi

berkayarar

Centipat
Arkadaşlar Max 7000 TL'ye kasa toplamak istiyorum ama kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim.
-İşlemci olarak AMD Wraith Prism ile birlikte olan işlemci kullanmak istiyorum, stok fan kullanacağım için.(Ya da varsa önerdiğiniz daha iyi performans alabileceğim, yanına bütçe dahilinde hava sogutma alabilirim.)
-1660S, 5700, 5600XT, 2060 kartları arasında kaldım.
-16 RAM (RGB olursa daha iyi olur ).
-500GB SSD şu anlık işimi görür.
Arkadaşlar bu özellikler dahilinde bir sistem toplamak istiyorum. Beni uzunca idare edebilecek ve sıkıntı çıkarmayacak.
Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.😊

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar Max 7000 TL'ye kasa toplamak istiyorum ama kararsız kaldım yardımcı olursanız sevinirim.
-İşlemci olarak AMD Wraith Prism ile birlikte olan işlemci kullanmak istiyorum, stok fan kullanacağım için.(Ya da varsa önerdiğiniz daha iyi performans alabileceğim, yanına bütçe dahilinde hava sogutma alabilirim.)
-1660S, 5700, 5600XT, 2060 kartları arasında kaldım.
-16 RAM (RGB olursa daha iyi olur ).
-500GB SSD şu anlık işimi görür.
Arkadaşlar bu özellikler dahilinde bir sistem toplamak istiyorum. Beni uzunca idare edebilecek ve sıkıntı çıkarmayacak.
Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.😊
Benden daha iyi yardımcı olan arkadaşlar çıkar ama ben sadece SSD'nin yeterli olmayacağı görüşündeyim. Sistem 7000TL olacağından çoğu oyunu indireceğini düşünüyorum ve 500GB bence yetmez. Tabii karar sana kalmış. :)

Ryzen 5 3600
Palit RTX 2060 SUPER DUAL 256 Bit GDDR6 8 GB Ekran Kartı
G.Skill RipjawsV Red 8 GB 3000MHz DDR4 F4-3000C16S-8GVRB Bellek (2 Tane)
MSI B450M-A PRO MAX
Xigmatek Vanguard Plus 600 W Fanlı ATX Oyuncu Kasası
SanDisk 480 GB SSD Plus SDSSDA-480G-G26 2.5" SATA 3.0 SSD
Senin için uygun bir sistem bence

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı