7000 TL Sistem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

beUnique

Kilopat
Daha fazla  
Nasıl sizce yorumlarınızı bekliyorum. Sistemde değiştirmem gereken şeyler var mı?

20170515_130627_20170515131845472.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu kaçıncı konun oldu? Ben sayamadım da.

Hiç mi aklında fikir oluşmadı, insanlar sayfalarca yazı yazdıkça neden konular açılmaya devam ediyor? Şimdi biz "Şunu, şunu düzeltsen daha iyi olur" desek gidip alacak mısın? Hayır. Yine konular açacaksın.

Bence Razer ekipman dizmek yerine daha f/p almalısın mesela Razer BlackWidow Chroma kullandım ve 700 TL gibi büyük bir parayı haketmiyor ve monitörden biraz tasarruf edip şunu alabilirsin: Asus VG248QE 24” 1ms (DVI+HDMI+Display) Full HD LED Oyuncu Fiyatı böylece gtx 1070 alman için yer açılmış olur ve HDD olarak Toshiba P300 öneririm. O monitörü nasıl 1261 TL'ye buldun? :D

Youtube daki salak, beyin yoksunu kanallara kanıp, Razer almayın. Kaliteli değillerdir. Logitech, Cooler Master, Corsair, HyperX markaları en iyi oyuncu ekipmanı üreten markalardır.

Son düzenleme:
Bu kaçıncı konun oldu? Ben sayamadım da.

Hiç mi aklında fikir oluşmadı, insanlar sayfalarca yazı yazdıkça neden konular açılmaya devam ediyor? Şimdi biz "Şunu, şunu düzeltsen daha iyi olur" desek gidip alacak mısın? Hayır. Yine konular açacaksın.
Evet. Bir türlü tatmin olamadım, bu konularda yabancıyım onun için konu açıp açıp durdum inkar etmiyorum. Senin de yardımın dokundu teşekkür ederim. Fazlasını istemiyorum canını sıkan durum olduysa iğnelemek yerine uzaktan izleyip geçebilirsin. Konu açma sınırı yok sonuçta fikir alıyorum sürekli, en son hali de bu. Buna da son rötüşları yapmak istedim.
Youtube daki salak, beyin yoksunu kanallara kanıp, Razer almayın. Kaliteli değillerdir. Logitech, Cooler Master, Corsair, HyperX markaları en iyi oyuncu ekipmanı üreten markalardır.
Onlarla alakalı değil dostum. Görsel açıdan en üst düzeyde tatmin edebilen ekipmanlar Razerınkiler şuan. RGB Blue Switch ve TR tuş dizilimi olan klavye aradım mesela. Bulamadım adam gibi bir tane. Rastlasam daha güzeline onu alırım emin olun.

Bence Razer ekipman dizmek yerine daha f/p almalısın mesela Razer BlackWidow Chroma kullandım ve 700 TL gibi büyük bir parayı haketmiyor ve monitörden biraz tasarruf edip şunu alabilirsin: Asus VG248QE 24” 1ms (DVI+HDMI+Display) Full HD LED Oyuncu Fiyatı böylece gtx 1070 alman için yer açılmış olur ve HDD olarak Toshiba P300 öneririm. O monitörü nasıl 1261 TL'ye buldun? :D
Dediğim gibi görsel açıdan da performans açısından da tatmin edebilecek ekipmanlar aradım ama bunlara kaldım en sonunda. Ekran kartını 1070te karar kılmıştım ama 2K ve G Sync monitör fiyatları çok pahalı. Dedim ki RX580 bana paşa paşa yeter. Monitör de FreeSync olunca daha uyguna geliyor. Ekran kartını kısınca monitörü de kısmış oldum otomatik. Bütçe açısından rahatlatmış oldu beni.

Klavyenin Türkiyede satışı yok sanırım. Kırmızı switchli olanı var o da razerdan bile pahalı. TR tuş dizilimi de yok gibi zaten. Kulaklık aşırı pahalı. Mouse güzel ama Türkiye'de satışı yok onun da. ):
Sistem güzel eksiği yok. Sadece HDD toshiba p300 ile değiştirirseniz daha iyi olur.
Anlamadığımdan dolayı aralarındaki farkı da bilmiyorum. Dediğin gibi yapacağım öyleyse. Teşekkür ederim (=

7000 TL bu sistemi alırsanız kafanızı çok vurursun.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı