7000 TL'ye kadar oyuncu laptopu tavsiyesi

mehmetburak

Hectopat
Selamlar. 7000 TL'ye kadar laptop önerisi istiyorum. Önerebileceğiniz bir model var mı? Oyun ve mühendislik için gereken programları kullanacağım. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleyen: Moderatör:
Bu firmayı ve modeli ilk defa görüyorum. Güvenilir midir? Garantisi iyi midir? Ve malzeme kalitesi vb. Monster firmasına Çin cihazlarına etiket basıp satıyor diyorlardı, bu firma da mı öyle?

Hocam model verir misiniz? Bir de şu model hoşuma gitti, siz de bakar mısınız?

Ben de bunun 9300 işlemcili olanını aldım. Diğer özellikleri aynı. Dolar düşükken 6000 TL aldım. Oyun oynayacaksan FPS söyliyim. Pugb 80-120 arası CS GO 120 FPS sabit kullanıyorum. Başka oyunlarda deneme yapmadım.

Ben de bunun 9300 işlemcili olanını aldım. Diğer özellikleri aynı. Dolar düşükken 6000 TL aldım. Oyun oynayacaksan FPS söyliyim. Pugb 80-120 arası CS GO 120 FPS sabit kullanıyorum. Başka oyunlarda deneme yapmadım.
Isınma sorunu var mı hocam? Ve oyunlarda aldığınız fpsi hangi ayarlarda oynarken alıyorsunuz?

Isınma sorunu var mı hocam? Ve oyunlarda aldığınız FPS'i hangi ayarlarda oynarken alıyorsunuz?

100 liraya soğutucu aldım o çalışıyor hep altında. Isınma sorunu dediğiniz ne oluyor? Oyun oynarken ısınıyor ama oyunlarda takılma falan yok. Çift fan var laptopta. PUBG orta ayarlara alıyorum. CS GO'da fule yakın diyebilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı