70000 TL araba önerisi

Jy3n

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Frontend Developer
Selamlar arkadaşlar aklımda iki araç var ama önerilerinizi almak istiyorum.
Megane 2 Full Paket / Peugeot 307 1.4 XR

1623148101487.png

1623148215866.png

Hocam Megane 2. Neden derseniz tam anlamıyla bir sedan olduğu için derim. Bagaj olsun konfor olsun bence diğer araca göre daha iyi. Ancak iç aksam, kronik sorun vb. olayları hakkında bu modeller için bilgim yok. Şimdiden hayırlı olsun.

Megan 2, o fiyata ya km çok yüksektir ya da kusuru vardır hocam 1.5 ay önce kuzenime bakıyorduk araba 70'e kadar piyasada doğru düzgün araba yok Fiat Albea aldık en sonunda ABSli modelini.

İkisi de birbirinden farklı iki araç. Alacağınız arabadan beklentileriniz neler, kaç kişi kullanacaksınız vs. gibi bir sürü soru var sorulması gereken. Araçların durumlarını (KM durumları, hasar durumları vs.) da karşılaştırmak gerekli.

İkisi de birbirinden farklı iki araç. Alacağınız arabadan beklentileriniz neler, kaç kişi kullanacaksınız vs. gibi bir sürü soru var sorulması gereken. Araçların durumlarını (KM durumları, hasar durumları vs.) da karşılaştırmak gerekli.
Aile olarak max 4 kişi bineceğiz kaza durumu çok ciddi olmadık sürece km 200bin altında düşünüyorum ama piyasa belli 307 de karar verdik temiz bulursak almak istiyorum.

Aile olarak Max 4 kişi bineceğiz kaza durumu çok ciddi olmadık sürece km 200bin altında düşünüyorum ama piyasa belli 307 de karar verdik temiz bulursak almak istiyorum.

Bu paraya temiz Megane 2 görmedim ben.
Ülkede zaten tertemiz denecek bir Megane 2 yok hepsi dizilmiş araçlar. Bu paraya alacağın Megane 2'den pek bir şey bekleme çünkü hem en boşu hem de kesin kazalısı olur.
Varsa da benzinli olduğu için satamamışlardır.
Bir de ikisi de çok farklı araçlar neden böyle bir kıyaslama yaptınız anlamadım. Bana kalırsa 1.6 dizel 307 alabilirsiniz.

Size biraz saçma gelebilir ama gene de söyleyeyim. Dayımın kendine ait taksisi var ve markası 2016 Hyundai Accent Blue 634.762 KM de satıp şahsi bir araba alacaktı galeriye götürdü galerici dedi ki ben sana nakit 110 veririm gider 10 a arabanın motorunu sıfırlarsın getirirsin 100 de sana kalır dedi. Aracın sadece plastik aksamları değişti tamponlar falan sağ arka çamurlukta da avuç içi kadar lokal boya var. bunun dışında bir kusuru yok. yani 650bine dayanmış taksiye 100 verdiren piyasada 70e temiz düzgün 307 bulursanız kaçırmayın araba hangi marka olursa olsun kaçırmayın derim.

Gürcistan da yaşıyorum da, bu arabalar cidden 70 Bin TL mi?

Burada 20 Bin birime camaro filan bulunuyor. Dalga geçmek için söylemiyorum ama 70 TL biraz kazık değil mi?

Geri
Yukarı