7000TL Gaming Laptop Önerisi

Ben 2-3 gune alicam 965mli cihazi.Bekledikce fiyatlar artiyor 1060 cihazlar cok pahali Turkiye'de.965m de cop bir kart degil 2 sene rahat goturur ondan sonra medium low arasi yine oynatir diye dusunuyorum.

Monster olanlar 6000 TL den başlıyor. Ekran boyutu 17.3" olan 6500 TL (+ Windows almak gerekiyor tabi)
Ben 1060 olanı almaya çalışıcam olmazsa artık yine en düşük 1050 Ti lere bakarım gibi geliyor. (Onuda alamazsam mecbur gtx 9** :p )

Monster olanlar 6000 TL den başlıyor. Ekran boyutu 17.3" olan 6500 TL (+ Windows almak gerekiyor tabi)
Ben 1060 olanı almaya çalışıcam olmazsa artık yine en düşük 1050 Ti lere bakarım gibi geliyor. (Onuda alamazsam mecbur gtx 9** :p )
Nacizane bir tavsiye olarak freedos'lu bir makina almanı tavsiye ederim. Bu Windows lisans meselesine bende çok takılmıştım ama kinguin gibi sitelerde çok ucuza w10 key satışları var. Boşuna 250 lira vermeye gerek yok. Çok basit bir işlem yapıp w10 kurup keyi giriyorsun. En az 150 lira cepte kalıyor. Aklının bi köşesinde bulunsun :)

Yok. Ürünü satın alırken çıkan ekranın görüntüsünü attım ya önceki mesajda, fiyata dikkat ettiysen "ithalat ücreti depozitosu" diye bir şey yazıyor. O kargo ücreti değil, gümrük ücreti. Yani vergisi dahil fiyat oradaki. Vekaletname doldurmanı istediklerinde gümrük işlemlerini falan her şeyi onlar halledip kapına kadar getiriyorlar.
Dostum ben bu pcyi almak istiyorum vergiler dahilmi bi yardimci olun banada
Amazon.com: [Gaming Laptop] MSI GT73VR Titan 17.3-inch Notebook (Intel Core i7-7820HK Kaby Lake, 32 GB RAM, 256 GB NVMe PCIe SSD + 1 TB HDD, GTX 1070, Windows 10, 120Hz 5ms): Computers & Accessories

Amazon.de sitesinde üye olunca çıkan fiyat direk vergili fiyat olarak çıkıyor.Ama amazon.com sanırım tanıtım sayfasında vergisiz fiyat koyup satınalmadan az evvel vergi eklenmiş olarak fiyat çıkarıyor.
Bu arada ben verdiğin bilgisayarı satınalmaya çalıştım hata verdi.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı