7000TL oyuncu koltuğu önerisi

Bürosit Banzai 2 var o tarz ofis koltuklarını almadığın sürece sırtını saran düzgün bir koltuk almayı bekleme.
Belediye kurslarına gidiyorum orada 1000 liralık ofis koltukları var fileli onlar bile daha rahat kaldı bu oyuncu koltuğunun yanında. Arkaya yaslanınca fileli olduğu için sırtı tutuyor rahat hissettiriyor.

Mağaza stokları da gözükmüyor. Yok sanırım.
Teşhirlere bakabilirsin ekstra indirim talep edersin personel indirimi de koyarlar orada yardımcı olmak için temizse alırsın.

Belediye kurslarına gidiyorum orada 1000 liralık ofis koltukları var fileli onlar bile daha rahat kaldı bu oyuncu koltuğunun yanında. Arkaya yaslanınca fileli olduğu için sırtı tutuyor rahat hissettiriyor.

Teşhirlere bakabilirsin ekstra indirim talep edersin personel indirimi de koyarlar orada yardımcı olmak için temizse alırsın.

Ofis koltuğu var mı önerebileceğiniz hocam?

Aynı fileli koltuk bende de var tahta sandalye bundan bin kat daha rahattır ya düzgün bir oyuncu koltuğu alacaksın ya da daha demin yazdığım gibi pahalı yönetici koltuğundan alacaksın.

Ofis koltuğu var mı önerebileceğiniz hocam?
HP Omen Citadel 6KY97AA Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe Stok buldum bi göz at istersen buna.

Onun dışında ofis koltuğu olarak Seduna markasını çok öneriyorlar 3500-4000 liralık modelleri varmış çok beğendiğini söylüyor kullanıcılar onlara göz atabilirsin.

IKEA Markus modelinin de çok kaliteli olduğu söyleniliyor oturduğun şehirde IKEA varsa gidip bakmanı tavsiye ederim.

HP Omen Citadel 6KY97AA Profesyonel Oyuncu Koltuğu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe stok buldum bir göz at istersen buna.

Onun dışında ofis koltuğu olarak seduna markasını çok öneriyorlar 3500-4000 liralık modelleri varmış çok beğendiğini söylüyor kullanıcılar onlara göz atabilirsin.

IKEA markus modelinin de çok kaliteli olduğu söyleniliyor oturduğun şehirde IKEA varsa gidip bakmanı tavsiye ederim.

Fiyatı çok yüksek.

Arkadaşın attığı koltuğu o fiyattan almaktansa bu koltuğu almak daha mantıklı taht gibi koltuk.

Hocam bunun fiyatı da çok yüksek.

Fiyatı çok yüksek.

Hocam bunun fiyatı da çok yüksek.
Bu koltuğa bakabilirsin buraksakinol kodu ile 10000 TL'ye denk geliyor.
Ya da bu koltuklara bakabilirsin onun dışında bir önerim kalmadı.

Bu koltuğa bakabilirsin buraksakinol kodu ile 10000 TL'ye denk geliyor.
Ya da bu koltuklara bakabilirsin onun dışında bir önerim kalmadı.

Teşekkür ederim hocam bakacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı