7000TL PC önerisi

Emre SÜRER

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bir arkadaşım için soruyorum. Kendisini 2. ele yönlendirmeye çalıştım ama ikna olmadı. Sıfır bilgisayar istiyor. Oyun amaçlı bir PC. 1650 Super'ya da 5500XT istiyorduk ama 7000TL'yi biraz aşıyor. 1650 OC alacak gibi duruyor eğer fiyatlar değişmezse. Sizin bir öneriniz var mı? 560 falan bakacaktım ama hazır sistemlerde bulamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
7000 tl ye rx 560 lı sistem toplanır ama ekran kartını 2 ci elden almanızı tavsiye ederim 3000 tl gibi para rx 560 için verilmez. ama işlemci anakart vs 0 olabilir. birde monitör dahilmi 7000 tl ye
stokların gelmesine çok var diyorsunuzda rx 560 lı bir sistemi stok geldiği bir zaman satamaz ha dersinizki istiyo o zaman yapcak birşey yok ama son bi o arkadaşı durdurmaya çalışın derim

Neden bahane olsun eğerki bi stoklarda düzelme olsa, adam satmak istese satamaz birde rx 560,gtx 1050 ti ya da onun gibi kartlar alınmaz bu devirde. ama haklısınız sizde Ömer hocam ekonomi düzeleceği pek yok ama en azından 2.ci elden ekran kartı alması daha mantıklı.

Neden bahane olsun eğerki bi stoklarda düzelme olsa, adam satmak istese satamaz birde rx 560,gtx 1050 ti ya da onun gibi kartlar alınmaz bu devirde. ama haklısınız sizde Ömer hocam ekonomi düzeleceği pek yok ama en azından 2.ci elden ekran kartı alması daha mantıklı.
Bence de 2. el daha mantıklı ama istemiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı