7000TL'ye masaüstü sistem vs dizüstü sistem

Bütçe
7000-7500

RedNova

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 7000TL bütçeyle kasamı laptop mu daha iyi olur? Çok oyun oynamıyorum ama Unreal Engine, Arduino gibi uygulamaları kullanabileceğim bir cihaz arıyorum eğer varsa 7500TL'lere zorlayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 7000TL bütçeyle kasamı laptop mu daha iyi olur? Çok oyun oynamıyorum ama Unreal Engine, Arduino gibi uygulamaları kullanabileceğim bir cihaz arıyorum eğer varsa 7500TL'lere zorlayabilirim.

7000TL bütçe ile maalesef bir dizüstü bulamazsın. 7500TL'ye bir 200TL daha ekleyebilirsen HP Pavilion satın alabilirsin. Çok önerdiğimiz bir dizüstü değil ama Monster ve Casper'dan daha iyi olacağını düşünüyorum.
Yurtdışından sipariş vererek belki daha iyi bir dizüstü satın alabilirsin. Arkadaşlar o konuda öneride bulunacaklardır.
Sistem+monitör alacaksan:
Sadece sistem alacaksan:
Ürünleri temsili atıyorum. Masaüstü piyasasına ve donanımlarına çok hakim değilim.

Son düzenleme:
Birkaç ay önce 10. nesil i5 işlemciye, 8 gb ram'e, intel uhd graphics ekran kartına ve 250 gb ssd'ye sahip lenovo ideapad 3'ü 6500 tl'ye almıştım. Şimdilik gayet memnunum. Eğer oyun oynamayı düşünmüyorsanız bu tarz bir sistem tercih edebilirsiniz diye düşünüyorum. Kaldı ki ben bu sistemle witcher 3 ve assassin's creed odyssey gibi yüksek sistem gereksinimi talep eden oyunları oynayabildim. Tabii ki düşük fps değerleriyle.

Geri
Yukarı