700€ sistem toplama

Bütçe
700€

ert.gr.l

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Ben Fransa da yaşıyorum. Yeni oyun PC alacağım ama ne alsam bilmiyorum ya da toplasam mı?
Yani Valorant 150 falan verse. CS:GO'da oynamayı ya da PC oyunlarını iyi bir seviyede oynatacak bir PC öneriniz var mı?
Toplamada olabilir(klavye mouse ekran dahil 800€ falan) ya da laptopta olabilir.

Belki ileride upgrade falan yapabilirim.

Merhaba arkadaşlar,
Ben Fransa da yaşıyorum. Yeni oyun PC alacağım ama ne alsam bilmiyorum ya da toplasam mı?
Yani Valorant 150 falan verse. CS:GO'da oynamayı ya da PC oyunlarını iyi bir seviyede oynatacak bir PC öneriniz var mı?
Toplamada olabilir(klavye mouse ekran dahil 800€ falan) ya da laptopta olabilir.

Fransaya teslimat yapıyorsa buradan alabilirsin bu sitede uguna sistem parçaları oluyor.

Merhaba arkadaşlar,

Fransaya teslimat yapıyorsa buradan alabilirsin bu sitede uguna sistem parçaları oluyor.
Mesela siz bunun Türkiye fiyatı ile bana öneri yapasanız iyi olur.

Türkiye'den mi alacaksın?

Son düzenleme:
Monitörlü istiyorsanız https://www.amazon.fr/AWD-Pack-PC-Jeu-Moniteur/dp/B09K7SY9WM/ref=sr_1_1?__mk_fr_FR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1TYJH0N9SYSFB&keywords=pc&qid=1652886578&sprefix=pc,aps,99&sr=8-1&th=1
Eğer sadece kasa toplayacaksanız https://www.amazon.fr/Memory-PC-Computer-GigabitLAN-desktoppc/dp/B07CL9FZ9D/ref=sr_1_40?__mk_fr_FR=ÅMÅŽÕÑ&crid=1TYJH0N9SYSFB&keywords=pc&qid=1652886634&sprefix=pc,aps,99&sr=8-40

Ekran kartı stoğu maalesef devam ediyor o yüzden bu şekilde ortalama veya ortalamanın bir tık üstü PC'ler mevcut. Aşağıdaki kasayı öneririm aşırı Fiyat/Performans kendisi.
Ben de Almanya'da yaşıyorum fiyatlar aşağı yukarı aynı. Bizimkiler biraz daha ucuz sadece.

Geri
Yukarı