700TL 8 GB RAM önerisi

metroboom1n

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar şu an tek kanal 8 GB RAM kullanıyorum ve oyunlarda drop vs yaşıyorum. Bundan dolayı bir 8 GB daha almayı düşünüyorum. Sizce 700TL bandında alabileceğim en kaliteli RAM nedir?
Şu an kullandığım RAM: Apace panther 8 GB 3200MHz.

sepette100 kodu ile 100 tl indirim al.

Apace panther 8 GB 3200MHz. Başka RAM alamazsınız. 2 side aynı olmalı bildiğim kadarıyla.

İkisi aynı olmak zorunda değil, CL değeri vs MHz'i aynı olursa iyi olur, MHz farklı olursa da düşük olanı kullanır.

Aynısını almanız daha iyi olur fakat mhz ve cl değerleri aynı olan farklı bir ram de alabilirsiniz.
Apace panther 8 GB 3200MHz. Başka RAM alamazsınız. 2 side aynı olmalı bildiğim kadarıyla.

Corsair güvenilir bir marka zaten.

Sepette100 kodu ile 100 TL indirim al.

İkisi aynı olmak zorunda değil, CL değeri vs MHz'i aynı olursa iyi olur, MHz farklı olursa da düşük olanı kullanır.

Önerileriniz için teşekkürler öncelikle. Üçüde iyi duruyor sizce tercihimi hangisinden yana kullanmalıyım? Aynı marka olursa ekstra bir fayda sağlar mı?

Arkadaşlar şu an tek kanal 8 GB RAM kullanıyorum ve oyunlarda drop vs yaşıyorum. Bundan dolayı bir 8 GB daha almayı düşünüyorum. Sizce 700TL bandında alabileceğim en kaliteli RAM nedir?
Şu an kullandığım RAM: Apace panther 8 GB 3200MHz.
Aynısından 1 tane daha al.

Yeni konular

Geri
Yukarı