7200 TL R5 1600 ve GTX 1070 Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@SideWinderhocam hatırlatmanız iyi oldu. Sizin konudan şu kısmı benim konuma yapıştırabilir miyim:
Merhaba Sosyal, bugün sizlere yeni sistemimi tanıtacağım.

Öncelikle, vay efendim bu paraya Titan X takılırdı, vay efendim niye Vega'yı beklemedin diye gereksiz ve saçma yorumlar yapmayın, sistem 8000 TL sistem tavsiyesine göre, uzun ömürlü (olsun) olarak alınmıştır.

@SideWinder hocam hatırlatmanız iyi oldu. Sizin konudan şu kısmı benim konuma yapıştırabilir miyim:
Merhaba Sosyal, bugün sizlere yeni sistemimi tanıtacağım.

Öncelikle, vay efendim bu paraya Titan X takılırdı, vay efendim niye Vega'yı beklemedin diye gereksiz ve saçma yorumlar yapmayın, sistem 8000 TL sistem tavsiyesine göre, uzun ömürlü (olsun) olarak alınmıştır.
Tabii efenim, tabii paşam ne demek. Kesin neden RX 570 diyen zekiler çıkacaktır. (y)

Hepsiburada'nın indirimi dolayısıyla bana bir 300 lira artıyor. Bu parayla Masterliquid Lite 120 almayı planlıyorum. Ne düşünüyorsunuz? Bir de o indirimler ne zaman bitecek?

Bana bildirim gelmedi bu konu hakkında. Çok ayıp ettiler. Kusura bakmayın paşam, ben görseydim konuyu çoktan gelirdim. Son durum nedir? 1. sayfa ile son sayfayı anca okuyabildim.

Ryzen 5 1600 işlemci, Gigabyte AX370 Gaming 5 anakart, Gskill RipjawsV 16 GB 3200 MHZ bellek, Phanteks P400 kasa, Evga SuperNova 650 G3 PSU, MSİ RX 570 Armor 4 GB ekran kartı, Samsung 850 Evo 500 GB SSD, Viewsonic XG2700-4K monitör.
Parçalar bunlar, Hepsiburada indirimi sayesinde de Masterliquid Lite 120 almayı düşünüyorum. @Pantheon

Güzel gibi. Araştıracağım. Ancak AM4 kiti yoksa bu iş yatar hocam. AM4 kiti yokmuş maalesef. Masterliquid Lite 120'yi alacağım büyük ihtimalle. Ne düşünüyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı