7200 TL R5 1600 ve GTX 1070 Sistem Toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Paşam öncelikle hayırlı olsun. Konuyu okumaya başladığımda saat 9'du şimdi 11 okuya okuya başım ağrıdı hocam düzgün düşünemiyorum :). Rekor denemesi mi yapıyorsunuz hocam 24 sayfa nedir :D?

Ekran kartı elime ulaştı. İçinden öyle güzel bir kitapçık çıktı ki ayrı konu açılmalık. Şu an elimde kasa, ekran kartı, RAM var.

Şu an elimde sadece Macbook var ve buna telefondan fotoğraf atamıyorum. Yani sistemin toplanmasını beklemeniz gerekecek.(y)

Şu an elimde sadece Macbook var ve buna telefondan fotoğraf atamıyorum. Yani sistemin toplanmasını beklemeniz gerekecek.(y)
Telefondan çekip hizliresim aracılığıyla çekip bilgisayara indirip koyabilirsin açıkcası ben de merak ettim :) Veya mobil uygulamadan yükleyebilirsin ben öyle yaptım bir sonraki konuda.

Siz ne yapacaksınız hocam? İnceleme yazmayı düşünmüyorum bu arada. Büyük ihtimalle sadece sistemin alındı konusunu açacağım.

Parçaları tamamladığında öyle baştan savma toplamayacağız işimiz biraz uzun sürecek A.İ (Allah'ın izniyle) 10 saatte halledeceğiz.
Ben imzamdaki sistemimi 4 saatte topladım. Millete çok kolay diyoruz ama iş kendimizinkine gelince o kadar kolay olmuyor :)

Sistem:
  • Intel I7 6700K
  • MSI Gaming M5
  • MSI GTX 970
  • CM Mastercase Pro 5
  • Corsair Force LE 240/Sandisk U2 240 GB
  • Corsair RM750x
  • Nepton 240M
  • HyperX DDR4 2666 MHz 16 GB RAM
  • Toshiba P300 1 TB/ WD Green 1 TB

Ben imzamdaki sistemimi 4 saatte topladım. Millete çok kolay diyoruz ama iş kendimizinkine gelince o kadar kolay olmuyor :)

Aynen toplama videolarını izleyip kolaymış deyip acaba şöyle mi yapsam böyle mi yapsam diye diye kafayı kaşımakla geçiyor çoğu vakit. Kolayca memnun olmuyor sık sık açıp değişiklik yapma ihtiyacı hissediyorsunuz. Yani iş üstün körü sistemi toplamakla da bitmiyor. Bunu sistemi siz toplayınca anlıyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı