Alıcı 730 TL Ekran Kartı

Beratttss

Kilopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GET ile almayı düşünüyorum çünkü nakit param yok. Param Genç kart kullandığımdan parayı komisyon veremeden çekemiyorum. GET komisyonu dahil 730TL'ye ekran kartı arıyorum. Garantili olursa iyi olur. Öncelikli tercihlerim; R9 380, GTX 1050TI, GTX 1050, RX 560. Tercih sırasına göre yazılmıştır.

O 2.el ilanındaki ürünün sıfırını alabilirsiniz bütçenizle. 1050 ti 1000 tl civarında eğer bütçenizi artırabiliriseniz 1050 ti daha iyi olur.

İlan benim değil. Ayrıca markası ASUS.
Benim sorduğum soru o değildi. 4 tane kartla ilgili fotoğraf var. 3 tanesi expedition yani gtx 1050 ; diğeri ise strix modeli yani farklı bir kart. Bende bu kartı önerince sizin kartınız olduğunu düşündüm.

Gördüm bunu, fakat geçtim. Sahibinden ilanlarına bakıyorum merak etmeyin.
Gtx 960 evga 2gb tertemiz superclocked - Evga Ekran Kartı İlanları sahibinden.com'da - 582973091 Bu bana çekici geldi, satıcı ile iletişime geçtim. GET açabileceğini söyledi. Alınır mı arkadaşlar? Garantisi yok diye korkuyorum ama...

1.000 TL'ye GTX 1050 Tİ sıfır alın bence. Garantisi olması avantajıyla birlikte kafanız rahat olur. Garantisi olmayan kart alsanız şansa bir durum olsa elinizde kalır kart. Alacaksanız illa garantili olmalı. İkinci el ürünlere güvenmiyorum. Bir sorunu olsa bile kolay kolay söyleyen görmedim.

Geri
Yukarı