74.000 TL sistem önerisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
74.000
Troll olduğunu düşündüğüm için raporladım. :)

Arkadaşlar ben epilepsi nöbetine girdim geçince yazacağım.

Kanka işte ne bilim fazla renkli geliyor bana bunlar.
Yaş 18, gozlerin yaşı 70 falan benim.
Çok yoruyor gözümü.
Ama zevkler ve renkler tabii.

Onları değiştirebiliyor buradaki gibi. Hepsi renkli olunca abartı ama klavyeleri bayağı güzel duruyor.

Çok yoruyor gözümü.

Bence de, bu setuplarla hava atarsın yayın yaparsın ama ben bu kadar ışıklı setuplarla oyun oynayamam, hikayeli oyun dahi oynamak zor dikkatim çok dağılır. Simsiyah bir tane yapacaksın, mis. Klavyeleri çok iyi, bu klavyelerin tok sesi oluyor bir de. Hastasıyım.

Onları değiştirebiliyor buradaki gibi. Hepsi renkli olunca abartı ama klavyeleri bayağı güzel duruyor.

Senin setupı bekliyorum :D.
Bu arada siyah hali çok daha iyiymiş.

Bence de, bu setuplarla hava atarsın yayın yaparsın ama ben bu kadar ışıklı setuplarla oyun oynayamam, hikayeli oyun dahi oynamak zor dikkatim çok dağılır. Simsiyah bir tane yapacaksın, mis. Klavyeleri çok iyi, bu klavyelerin tok sesi oluyor bir de. Hastasıyım.

Evet ya, vallahi yazın 200TL'ye düzgün bir klavye denk getirebilirsem alacağım.
GK20 falan.

Ya gerçekten sadece şaka mı yapabiliyorsunuz? Nerdeyse yarınız şaka yapmış yarısıda bana iftira atmış çok parayla pc toplamak yasak mı? İllaha paranın nereden geldiğini mi söylemeliyim? Lütfen diğer arkadaşlar gibi doğru şeyler söyleyin hatta bazı kişiler raporlamış acaba bi sorununuz mu var? Gerçekten insanlar pc toplayamayacak mı sizin yüzünüzden? Sizin yüzünüzden forumdan soğudum.

Sistemin kullanım amacı ne olacak?

Ya gerçekten sadece şaka mı yapabiliyorsunuz? Neredeyse yarınız şaka yapmış yarısıda bana iftira atmış çok parayla PC toplamak yasak mı? İllaki paranın nereden geldiğini mi söylemeliyim? Lütfen diğer arkadaşlar gibi doğru şeyler söyleyin hatta bazı kişiler raporlamış acaba bir sorununuz mu var? Gerçekten insanlar PC toplayamayacak mı sizin yüzünüzden? Sizin yüzünüzden forumdan soğudum.

Bravo kanka bence bir hastaneye git. Böyle her şeyi troll sanma.

Güzel kardeşim troll olduğu zaten belli.
Her gün bu tarz konular açılıyor.
Böyle bir konu açarken biraz daha inandırıcı ol.
Mesela mimarım falan de.

Off bir 74 binimiz olacaktı :)

İş güç için bir dizüstü, eğlence için bir oyun konsolu çekerdim. Geri kalanına da evi akıllı cihazlarla doldururdum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı