75 Hz ile 144 Hz arasındaki fark?

Niye böyle söylüyosun kardeşim herkes herşeyi bilmek zorundamı yıl ne olursa olsun forumun amacı bilgi edinmek
Arkadaş biraz kaba olsa da dedikleri doğru forumda aynı konudan bir sürü var zaten, yeni konu açmaya ne gerek var.

Soruya gelecek olursak daha akıcı oluyor fakat birden iki katına falan çıkmıyor killeriniz, o sizin oynayışınıza bağlı.

Arkadaş biraz kaba olsa da dedikleri doğru forumda aynı konudan bir sürü var zaten, yeni açmaya ne gerek var.

Soruya gelecek olursak daha akıcı oluyor fakat birden iki katına falan çıkmıyor killeriniz, o sizin oynayışınıza bağlı.
Sana katılıyorum ama bu şekilde üslüb takınmak yerine arkadaşa söylüyorum konu açılmış açılmasına bir dahakine açmadan önce aramasını söyleriz ve bu konuda bilgilerimizi onla paylaşırız.

Merhaba öncelikle şöyle örneklemek gerekiyor ... Daha iyi anlaşılması için eğer sisteminiz 144 fps altı bir verim sunuyorsa 144 hz manitörünüz olsa bile o farkı yaşayamazsınız tabiki renk kalite farkı olacaktır ama tam ayrıcalık yaşamak için kasanızında ekran kartınızında sizi 144 fps i görmesi desteklemesi gerekir 60 hz ve 144 hz farkını su resim ile görebilirsiniz...

xxxxx.jpg

Rekabetçi tarzı oyunlar oynuyorsun kesinlikle ama Single Player hikayeli oyunlarda öyle çok aman aman muazzam bir fark yok...

Arkadaşlar benim bütçe 700 75Hz'e yetiyor 3 yıl 75hzli sistem ile idare edeceğim şu an TN panel 60Hz olan 2009'lu bir laptop kullanıyorum sizce 75Hz IPS'e geçince çok fark olur mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı