75 lirayı geçmeyecek eve internet önerisi

Keduket

Decipat
Makaleler
1
75 liraya ev için internet önerebilir misiniz? Modemim yok modem dahil olmak zorunda. Binamda TT fiber altyapı var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Millenicom'da 74.90'a 16Mbps tarifesi var. Faturaya ek olarak da modem satın alabilirsiniz. Benim kodum ile üye olursanız 1 ay bedava kullanabilirsiniz. Uzun zamandır Millenicom kullandığım için sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Kod:
Kampanya indirim kodu EB15BA7A. 08503330333 cagri merkezimizden başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir.

Millenicom'da 74.90'a 16Mbps tarifesi var. Faturaya ek olarak da modem satın alabilirsiniz. Benim kodum ile üye olursanız 1 ay bedava kullanabilirsiniz. Uzun zamandır Millenicom kullandığım için sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Kod:
Kampanya indirim kodu EB15BA7A. 08503330333 cagri merkezimizden başvurması ve başvurunun tamamlanması gerekmektedir.
16mbps olması bana yetmeyecek galiba. Ve modem kiralamada 15 lira fazla yani. Birde buna 150 lira kurulum bedeli... Veririm vermesine ama sorun yaşarsam aşırı kötü olur benim için.
Şuanlık NetSpeed düşünüyorum.
Speedmax Avantaj Kampanyası - Netspeed
35mbps bana iyi geldi fiyatına göre birde 100 lira kurulum ücreti var. Modem galiba yok. Bakalım galiba modem alacağım gibi duruyor.

Teşekkürler.
"Adresinizin bağlı bulunduğu santralde çalışma olduğu için abonelik işlemlerinize devam edemiyoruz. İlerleyen günlerde tekrar deneyebilirsiniz."
Bu çalışma kaç gün sürer. Anormal bir durum mu yoksa rutin mı acaba?
Yarın tekrar denemeye çalışın olmazsa müşteri hizmetlerini arayıp bilgi alabilirsiniz.

Teşekkürler.
"Adresinizin bağlı bulunduğu santralde çalışma olduğu için abonelik işlemlerinize devam edemiyoruz. İlerleyen günlerde tekrar deneyebilirsiniz."
Bu çalışma kaç gün sürer. Anormal bir durum mu yoksa rutin mı acaba?
2 ila 5 gün sürebiliyor. Ancak bittiğinde %90 eskisinden daha yüksek hız alıyorsunuz. Beklemenizi tavsiye ederim. Türknetin 75tl ye 35mbps sınırsız taahhütsüz kotasız paketi var. 10 tl daha verip yani 85 tl fatura alıp altyapınızın el verdiği kadar alabiliyorsunuz. Benim altyapım 75 desteklemesine rağmen kullanım az olduğu zamanlarda 85 e kadar alabiliyorum. ok olduğu zamanlarda da yaklaşık 70 alıyorum.

Geri
Yukarı