75 lirayı geçmeyecek eve internet önerisi

2 ila 5 gün sürebiliyor. Ancak bittiğinde %90 eskisinden daha yüksek hız alıyorsunuz. Beklemenizi tavsiye ederim. Türknetin 75tl ye 35mbps sınırsız taahhütsüz kotasız paketi var. 10 tl daha verip yani 85 tl fatura alıp altyapınızın el verdiği kadar alabiliyorsunuz. Benim altyapım 75 desteklemesine rağmen kullanım az olduğu zamanlarda 85 e kadar alabiliyorum. ok olduğu zamanlarda da yaklaşık 70 alıyorum.
Türk Netten o kadar çok sorun yaşayan gördüm ki vazgeçtim artık.

"Adresinizin bağlı bulunduğu santralde çalışma olduğu için abonelik işlemlerinize devam edemiyoruz. İlerleyen günlerde tekrar deneyebilirsiniz."

Mesajını ben de alıyorum. Sorun kaç günde düzeldi ve ne kadar hız artışı oldu?

35 Mbps hıza kadar Netspeed ve Milleni var uygun fiyatlı şu an ki güncel fiyatlara göre.

50 Mbps üzeri hız almak isterseniz eğer Milleni üzerinden 100 Mbps hıza kadar olan pakete 99 TL verip hizmet alabilirsiniz.

Önemli olan altyapınızın durumu. Size paket seçiminde bu etken olur sorun yaşamamak için.

Kablonet altyapısı mevcutsa eğer kesinlikle Kablonet üzerinden hizmet alın.
Türk Telekom altyapısına göre daha iyi hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz.

Millenicom a 1,5 ay önce başvuran arkadaşım baya sıkıntı yaşadı. 1 ay boyunca gelmediler ve iptal ettirene kadar alnının damarı çatladı. Telefonlarına bile bağlanması bazen saat sürdü bazen konuşurken kapandı telefon. Bir türlü gelmedi internet, telefonlarını açmadılar, suçu TTnet e atıp durdular. Şikayetvar sitesine bakarsanız orada da aynı dertten muzdarip insanları görebilirsiniz.

Geri
Yukarı