75 Mbps için TurkNet hala mantıklı mı?

SalvaDorasit

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
2 yıldır TurkNet kullanıyorum memnundum. 2024 şubat ayından itibaren fatura 399TL olacakmış. Başka bir internet sağlayıcısına geçmeyi düşünüyorum. Altyapım 75 Mbps kadar destekliyor. Daha ucuza önerebileceğiniz bir yer var mı?

Netspeed kullanıyorum 278 lira gösteriyor. Arkadaş indirimiyle 260-270 falan ödüyoruzdur. Ona da zam gelir de 350 olur mu bilmiyorum ama.

Netspeed adlı firmayı önermeyin lütfen yılbaşında neler olduğunu unutmuşsunuz herhalde veya siz şanslı üyelerdendiniz ve sorun yaşamadınız.

@SalvaDorasit Ben evi 5 Mayıs 2022'de Türk Telekom'dan İnternet Kutusu'na geçirdim.
100 MBPS 269,90 TL.

Ne oldu hocam bir şey yaşamadım ben.

Netspeed bakım çalışması adında Türkiye genelinde bir çalışma yaptı ve ondan sonra kullanıcılar DSL tablosunda 80 90 Mbps'leri görmelerine rağmen ISS'nin yetersizliği nedeni ile 2 3 Mbps olarak kullandılar ve kopma sorunu vs yaşandı.

Netspeed bakım çalışması adında Türkiye genelinde bir çalışma yaptı ve ondan sonra kullanıcılar DSL tablosunda 80 90 Mbps'leri görmelerine rağmen ISS'nin yetersizliği nedeni ile 2 3 Mbps olarak kullandılar ve kopma sorunu vs yaşandı.
Düzeldi mi peki sorun hala devam ediyor mu? Bende Turknet kullanıcısıyım değiştirmek istiyorum Netspeed ve Millenicom dışında taahhütsüz pek alternatifim yok gibi.

Düzeldi mi peki sorun hala devam ediyor mu? Bende TurkNet kullanıcısıyım değiştirmek istiyorum Netspeed ve Millenicom dışında taahhütsüz pek alternatifim yok gibi.

İllaki değişeceğim diyorsan FixNet'e bakabilirsin o da güzel ISS.

Geri
Yukarı