61 Mbps altyapıda 75 Mbps paket almak mantıklı mı?

Bunu nasıl öğrenebilirm?
Modem arayüzünüze girip ayarları karıştırın. Her modemde hat değerleri bölümünün ismi değişiyor. Kimisinde DSL istatistikleri, kimisinde xDSL istatistikleri olarak çıkıyor. Hat değerlerinizi bulduktan sonra aşağıya hat değerlerinin fotoğrafını bırakın, inceleyelim.

Sanırsam bu bölüm doğru mudur?

Dosya Ekleri

• 7ac5e315-2494-4c1c-b1ae-a9a7c0dfff9f.jpg
    7ac5e315-2494-4c1c-b1ae-a9a7c0dfff9f.jpg
    170,8 KB · Görüntüleme: 116
Sanırsam bu bölüm doğru mudur?
Evet bu bölüm. Max 82 Mbps görünüyor fakat 82 Mbps'yi stabil olarak alamazsınız. SNR değeriniz biraz düşük, 75 Mbps'yi sağlıklı olarak alamayabilirsiniz. Fakat isterseniz deneyebilirsiniz. TurkNet Online İşlemlerden soldaki sekmeden teknik desteğe girin, sonrasında yardım merkezine girip işleme tıklayın, paketimle ilgili destek istiyoruma tıklayın, daha sonra en alta inin "İnternet paket değişikliği menüsünden işlem yapabildiniz mi?" sorusunun altından hayıra tıklayın. Sonrasında destek kaydında "10 TL fark ile 75 Mbps pakete geçiş talep ediyorum. Teşekkürler." yazın. Bilginiz olsun 75 Mbps pakete geçişi 10 TL fark ile yapabilirsiniz. Faturanız 95 TL'ye çıkar yani.
Eğer 75 Mbps'ye geçtikten sonra sıkıntı yaşarsanız tekrardan yazdıklarımı yaparsınız, bu sefer 75 Mbps pakete geçiş talep ediyorum yerine 50 Mbps pakete geçiş talep ediyorum yazarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı