75 TL ev internet önerisi

Blax4

Hectopat
Yer
Ankara
Şu an kullandığım internetten memnun değilim bu fiyat bandında hangi tarifeleri önerirsiniz.

Santral/Saha Dolabı Tahmini Mesafe 183 Metre
Adresinizde Alabileceğiniz Maksimum Hız 69 MBPS
Port Durumu Port Var

Millenicom kullanıyorum. Sana tavsiyem hiç düşünme bile. Ben Telekom'dan geçerken kurtuldum diye seviniyordum. Beterin beteri varmış. Evimde 20 gündür internet yok. Evde 2 üniversite öğrencisi var 20 gündür dersleri kaçırıyorlar. Adamları defalarca kez aradım 11 gün sonra zorla evime adam yollattırdım o da geldi çözemeden geri gitti. Şimdi de abonelik iptalimi bekliyorum günlerdir.

Millenicom kullanıyorum. Sana tavsiyem hiç düşünme bile. Ben Telekom'dan geçerken kurtuldum diye seviniyordum. Beterin beteri varmış. Evimde 20 gündür internet yok. Evde 2 üniversite öğrencisi var 20 gündür dersleri kaçırıyorlar. Adamları defalarca kez aradım 11 gün sonra zorla evime adam yollattırdım o da geldi çözemeden geri gitti. Şimdi de abonelik iptalimi bekliyorum günlerdir.

Uyarınız için teşekkür ederim.

FixNET 35Mbps paketi 74 liraydı sanırım. Bazı abonelerde hız düşümü yapmışlar, bu konuyu sorun almadan. Hız düşümü yapan hiçbir firmayı tavsiye etmiyorum.

Şu an kullandığım internetten memnun değilim bu fiyat bandında hangi tarifeleri önerirsiniz.

Santral/Saha Dolabı Tahmini Mesafe 183 Metre
Adresinizde Alabileceğiniz Maksimum Hız 69 MBPS
Port Durumu Port Var
Biz bir aydır Netspeed kullanıyoruz. Hatta ben de yaklaşık bir buçuk ay önce şu konuyu açmıştım:
Online eğitim için bağlatmıştık. Şuana kadar bir sorun çıkmadı çok şükür. Sorunsuz bütün derslere katılıyorum. 35 Mbps'ye 76₺ ödüyoruz.
Eğer siz de Netspeed'i tercih ederseniz A2P3S9 referans kodunu kullanarak 1 yıl boyunca faturanıza aylık 5₺ indirim yaptırabilirsiniz. Kodu kayıt esnasında müşteri hizmetlerine söylemeniz yeterli olacaktır.

Geri
Yukarı