750-1000 Lira Arası Telefon Önerisi

Dostum tasarım konusuna bir süre gözün alıştıktan sonra büyüsünü yitirir.. Tasarımı güzel olan telefondansa sürekli güncelleme alan yeni versiyonu çıktığında eski telefonlarını öldürmeye çalışmayan markalara bak.. Biliyorsun android telefonu aldıktan bir sene sonra çöp oluyor güncelleme gelmiyor vs vs seni geride bırakıyor bir şekilde ancak asusda durum hiç böyle değil.. Android 4.3 JellyBean ile satışa başlattığı ilk ZenFone serisini daha sonra Android 5.0 Lollipop sürümüne kadar sürekli güncel tuttu. Şuan Zenfone 5 de bile Android 5.1 güncellemesi var. Zenfone 2 ne kadar güncel tutabileceklerini sen düşün artık.. Yarın bir gün Android 9 çıkarsa onun bile güncellemesini alacak bir politika izliyor Asus.

@zzaf ancak bütçemi en az 100 lira ile aşıyor. Bu kadar toplayabildim para ayrıca ailemden de fazladan para isteyemem çünkü yakın zamanda taşınacağız. Yeni eşya vs. öyle yani :D Sağol açıklama için ama.

@zzaf ancak bütçemi en az 100 lira ile aşıyor. Bu kadar toplayabildim para ayrıca ailemden de fazladan para isteyemem çünkü yakın zamanda taşınacağız. Yeni eşya vs. öyle yani :D Sağol açıklama için ama.

Önemli değil kardeşim bence sen Zenfone 2 Lazer al o zaman :)

Zenfone 2 laser hiçbir oyunda kasmadı şuana kadar. Pili de çok iyi gidiyor ayrıca asusun güçlendirilmiş corning gorilla glass 4 ekranıda cabası.

O zaman Zenfone 2 Laser. (y)
Babama da aldık yakın zamanda gayet şık arayüzü temiz akıcı bir telefon. Kamerası da gayet iyi. Telefonu 3 yıl kullanırsın ama son 1 yıl donmalar yaşarsın diye düşünüyorum sonuçta Ram 2 GB. Şu an lık yeteceğini umuyorum fakat dediğim gibi ilerde sıkıntı çıkarabilir bunu da göz önüne al derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı