750 Ti ile DDR2 RAM kullanılır mı?

pika-pika-*-*

Decapat
GTX750 Ti ile DDR2 RAM birlikte anakarta uyar mı? Bunların ikisini bir anakartta kullansam bana bir sıkıntı çıkarır mı dar boğaz fslan yapar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
RAM ile ekran kartının darboğazı diye birşey yoktur. Anakartınızın tam adını belirtirseniz sadece PCI 2.0 mı yoksa PCI 3.0 mı ona bakabiliriz. Eğer 3.0 desteği varsa bu anakartlarda GTX 750 ti ekran kartını kullanabilirsin. DDR2 RAM ile birlikte.

Anakart, PCI-E 2.0 olsa da ki büyük ihtimal öyledir, GTX 750 Ti'ı kullanabilirsiniz. Hangi anakart ve işlemci ile kullanacaksınız?

Kullanılır daha dün çift çekirdekli ve 4 gb ddr2 rami olan gtx 750ti kullanan bi pc ye format attım

cevaplar için teşekkürler, kullanabilir olduğunu bilemdiğimden daha bilgisayarımı tamamlamadım. Anakart bozuk olduğu için anakart değişmek zorunda kalacağım işlemcimde amd phenom hd 9750. Teşekkür ederim ozaman ona uygun anakart alacağım :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı