750 TL 1ms 5 Hz Monitör seçimi

Sizce hangi Monitör?

• Asus VP247H

Oy: 0 0,0%
  • BenQ RL2455

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    7
Daha fazla  
Bu klasmanda 4 Monitör buldum ama hangisi karar veremedim. Bir öneri verirseniz çok mutlu olurum :)

Arkadaşlar bir oyun bilgisayarı topladım ve onun için orta derece bir monitör almak istiyorum. Aşağıdaki 4 seçenek arasında kaldım hangisini önerirsiniz?
Genel olarak da 75 Hz 1 MS klasmanında Monitör almak isteyenler için de önemli bir soru o yüzden sadece benim için değil de herkes için; bilgi sahibi olan veya deneyimlerini paylaşmak isteyenler yazar ise çok sevinirim :D

• Asus VP247H
ASUS 23.6" VP247H 1ms Full HD HDMI Gaming Monitör

• BenQ RL2455
BenQ 24" RL2455HM 1ms/60Hz Full HD Gaming Led Monitör

• AOC G2460
AOC 24" G2460VQ6 75Hz 1ms FREESYNC Full HD Gaming monitör

• Viewsonic VX2457
VIEWSONIC 23.6" VX2457-mhd AMD FreeSync™ 75 Hz 1MS GAMING MONİTÖR

Son düzenleyen: Moderatör:
@KABAMSI @105993 @Silinen üye

Ekran kartın ne ?
Gtx 1060 6gb

Bir de ekstra olarak Aoc IPS I2481 gözüme çarptı.
AOC 23.8” I2481FXH IPS ULTRA SLIM 4 ms GTG Full HD HDMI MONİTÖR

Şimdi ben oyun oynamak için topluyorum bilgisayar ama profesyonel şekilde oynamıcam. IPS ile 1 ms arasında oyun ve film diye olan farkı biliyorum ama bu aoc ips in de görünüşü çok zarif kenarları yok, çok ince ve renk kalitesi daha iyi o yüzden bunu mu alsam diye düşündüm. Genel süre olarak daha çok oyun oynamakla geçicek zamanım arada film izlesemde. Oynadım oyunlar pubg, csgo, gta5, witcher, elite dangerous.

Şimdi ne diyorsunuz arkadaşlar ips mi yoksa yine de aoc g2460 mı?

Teşekkürler

IPS panel işi başka. Film izlemeyi seviyorsan IPS al. Oynadığın oyunların yarısı film gibi zaten. CS GO'da sıkıntı çıkarır mı? Onu bilemiyorum. Bence çıkartmaz. Asıl etken internet bağlantısı diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı