750 TL APU işlemci önerisi

Bütçe
750

Mustafa M****

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Merhabalar ASUS M4N86 t-m anakart aldım ekran kartı almayı düşünüyordum sonra internette APU sistemleri gördüm bu işlemciler GTA 5 Valorant gibi oyunları oynatabilir mi? Oynatırsa bu fiyata önerebileceğiniz bir APU işlemci var mı?

750tlye apu işlemci bulabilirsin ama tatmin etmez Gta5 oynarsın ama zevk vermez.Düzgün bir işlemci alıp üstüne de GT710 almayı düşünebilirsin belki.

Merhabalar ASUS M4N86 t-m anakart aldım ekran kartı almayı düşünüyordum sonra internette APU sistemleri gördüm bu işlemciler GTA 5 Valorant gibi oyunları oynatabilir mi? Oynatırsa bu fiyata önerebileceğiniz bir APU işlemci var mı?

O soket için yok diye biliyorum.

GT710 almayı düşünebilirsin belki.

GT710 ile hiç oynanmaz. Gözlerin kanar.

üzerindeki işlemci bu am3 diye biliyorum
APU işlemci yerine bu fiyata sıfır ekran kartı bulabilir miyim?

Dosya Ekleri

• IMG_4950.jpg
    IMG_4950.jpg
    193,4 KB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:
Üzerindeki işlemci bu AM3 diye biliyorum
APU işlemci yerine bu fiyata sıfır ekran kartı bulabilir miyim?

AM3 soketlerde A10-A8-A9 gibi APU'lar var ama pek önermem zaten 2. el bulunmuyor 0 da. Ekran kartı olarak 900'e alcağın karttan hayır gelmez 2. el 1030 en iyisi olur.

750 TL'ye hd 7850 1 gb gibi gtx 750 ti gücünde bir ekran kartı olarak bahsettiğiniz oyunları rahatlıkla oynayabilirsiniz. Eğer işlemciniz güçsüz ise 250 TL'ye işlemci 500 TL'ye de hd 6850 gibi bir kart alırsanız yine işinizi rahatlıkla görür.

Yeni konular

Geri
Yukarı