750 TL Red Switch Klavye Önerisi

Bende cok fazla denk geldim Corsair'in chatter sorunlarina. Hatta adamlar sirf bu sorun icin video filan cekmislerdi. Forumda da karsilasan bir kisiyi gormustum Corsair klavyeye sahip olan. Ayrica benim klavyemde de var ayni sorun. Az once bir forumda okudum ve o switch'e vurabildiginiz kadar sert vurun dedi, biraz ise yaramis gibi duruyor bende simdilik.
Ben daha çok sese denk geldim yok demiyorum.

Ben daha çok sese denk geldim yok demiyorum.
Yok dediniz demedim zaten yanlış anlamayın bunları yazma sebebim sizin söylediklerinize karşı veya sizinle tartışma amaçlı değil, sadece yaşadığım ve duyduğum sorunları dile getirdim ki aklında bu gibi sorular olan arkadaşlar okursa onlarda bilgilensin. Konudan da saptık biraz. Sonuç olarak Cooler Master MK750 mi düşünmeliyim yani Corsair'ı elediğimiz takdirde? Başka dikkat çekebilecek, bu fiyat bandında olupta başarılı olan veya tavsiye edilebilecek bir ürün var mıdır?

Yok dediniz demedim zaten yanlış anlamayın bunları yazma sebebim sizin söylediklerinize karşı veya sizinle tartışma amaçlı değil, sadece yaşadığım ve duyduğum sorunları dile getirdim ki aklında bu gibi sorular olan arkadaşlar okursa onlarda bilgilensin. Konudan da saptık biraz. Sonuç olarak Cooler Master MK750 mi düşünmeliyim yani Corsair'ı elediğimiz takdirde? Başka dikkat çekebilecek, bu fiyat bandında olupta başarılı olan veya tavsiye edilebilecek bir ürün var mıdır?
Ben asus rog strix ile mk750 arasında kalmıştım. Asus artıları multimedya tuşlarının fazla olması ses ayarı vb yanlarda rgb şerit olması göreceli olarak markanın bilinirliği. Mk750 ise bilek desteği ve sağlamlık olarak önde gördüm. Sonuç olarak mk750 sipariş ettim bekliyorum :)

QP Bilişim sitesine Glorious GMMK klavyesini eklemiş, anlaşılan bir süre sonra gelecek. QP'ye ne zaman geleceğini sorun, bekleyebilecekseniz eğer onu almanızı tavsiye ederim. Modüler olduğu için bir switch bozulduğunda onu çıkartıp yenisini takabilirsiniz.

Ben asus rog strix ile mk750 arasında kalmıştım. Asus artıları multimedya tuşlarının fazla olması ses ayarı vb yanlarda rgb şerit olması göreceli olarak markanın bilinirliği. Mk750 ise bilek desteği ve sağlamlık olarak önde gördüm. Sonuç olarak mk750 sipariş ettim bekliyorum :)
Nerden sipariş verdiniz hocam mk750yi ? Zoccoshopta tükenmiş. İtopyada var ancak orda da hangi switchi kullandığı yazılmamış telefon ettim 1 saat sıra beklettiler sonrada sıra gelmeden kapandı 😄 Tekrar aramak gibi bir niyetim yok bu saatten sonra.

Nerden sipariş verdiniz hocam mk750yi ? Zoccoshopta tükenmiş. İtopyada var ancak orda da hangi switchi kullandığı yazılmamış telefon ettim 1 saat sıra beklettiler sonrada sıra gelmeden kapandı 😄 Tekrar aramak gibi bir niyetim yok bu saatten sonra.
N11 den 715 tl :) daha uygun fiyata da bulabilirsin belki ben aldım artık cherry mx kullanıyor

https://urun.gittigidiyor.com/bilgi..._SXdruD9jDyI7pVB_6AaAkdVEALw_wcB&gclsrc=aw.ds bu da adekstore isterseniz göz atın.amacım sizi etkilemek yada aldırmak değil yanlış anlamayın. Bende yeni deneyeceğim. Trendyolda baya uyguna düştü ama kampanyayı kaçırdık :)
Yok kararımı az çok vermiştim zaten. Adeksstore ile görüştüğümde ürünün satıldığı ve henüz stoklarda bulunmadığını söylediler itopya üzerinden siparişi geçtim bende bekliyorum. Araştırdığım kadarıyla dünya çapında kullananların çoğu memnun. Umarım Corsair gibi beni yüz üstü bırakmaz 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı