Epic Games 750 TL'lik sepet iyi midir?

• Konuyu başlatan Emr00
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B

Emr00

Femtopat
Daha fazla  
RAM
16
SSD veya HDD modeli
1tb Samsung
Ekran kartı
Arc a750
Anakart
Gigabyte b550 gaming x v2
İşlemci
Ryzen 5 5600x
Deluxe Edition yazan "Medium".
Çıkar, ekle dediğiniz bir şey varsa önerebilirsiniz. Güncel sevilen oyunların coğu var sanırım. Dying Light yerine Days Gone tercih ettim.

20240108_145137.jpg

Dead Island 2 yerine Dying Light 2 tercih ederdim ben olsam.

İkisini de deneyimlediniz mi?

Zombi temasından kaynaklı değiştirdiyseniz Dying Light ile Days Gone'yi ikisi de apayrı oyunlar.

Evet Alan Wake falan da var cok aynı tür olmasın diye ikisini eklemedim Dead Island yerine sizde Dying Light önerir misiniz yoksa ikisini de alınır mı?

Dead Island 2 yerine Dying Light öneririm. Sebebi ise, Dead Island 2'nin, çok daha düz bir zombi kesme oyunu olduğunu düşünüyor olmam. İkisinin de oynanış videolarına bakarak bence bunu siz de anlayabilirsiniz. Dying Light ise düz bir şekilde zombi kesmenin yanı sıra parkur mekanikleriyle çok daha fazla imkan tanıyor. Ayrıca ilk oyunun hikayesi fazlasıyla etkileyici, ben de çok yakın bir zamanda bitirdim ve şu anda ikinci oyununa başladım.

Dead Island 2 yerine Dying Light öneririm. Sebebi ise, Dead Island 2'nin, çok daha düz bir zombi kesme oyunu olduğunu düşünüyor olmam. İkisinin de oynanış videolarına bakarak bence bunu siz de anlayabilirsiniz. Dying Light ise düz bir şekilde zombi kesmenin yanı sıra parkur mekanikleriyle çok daha fazla imkan tanıyor. Ayrıca ilk oyunun hikayesi fazlasıyla etkileyici, ben de çok yakın bir zamanda bitirdim ve şu anda ikinci oyununa başladım.

Teşekkür ederim araştırmama göre 1. oyunla 2. oyunu arasında hikaye bağı cok yoktu direkt 2.'yi alsam problem olmaz sanıırm.

Teşekkür ederim araştırmama göre 1. oyunla 2. oyunu arasında hikaye bağı cok yoktu direkt 2.'yi alsam problem olmaz sanıırm.
Direkt ikinci oyundan başlarsanız neredeyse hiçbir şey kayebtmiyorsunuz, zaten oyunu açarken gösterilen sinematikte neler olduğu da az çok anlaşılıyor. Yine de şunu belirtmeden geçemeyeceğim, ilk oyunun hikayesi, ikinci oyuna göre çok daha etkileyici olabilir. 17TL gibi bir fiyatı var, isterseniz onu da alın.

Direkt ikinci oyundan başlarsanız neredeyse hiçbir şey kayebtmiyorsunuz, zaten oyunu açarken gösterilen sinematikte neler olduğu da az çok anlaşılıyor. Yine de şunu belirtmeden geçemeyeceğim, ilk oyunun hikayesi, ikinci oyuna göre çok daha etkileyici olabilir. 17TL gibi bir fiyatı var, isterseniz onu da alın.

Tamamdır Dead Island'ı es geçiyorum bunları ekliyorum öyleyse. 🙏

Deluxe Edition yazan "Medium".
Çıkar, ekle dediğiniz bir şey varsa önerebilirsiniz. Güncel sevilen oyunların coğu var sanırım. Dying Light yerine Days Gone tercih ettim.

Eki Görüntüle 2078237
Kusura bakmayın ama sepetteki en iyi diyebileceğimiz oyun bile ortalama'nın bir tk üstü anca ediyor bunları almak yerine daha pahalı ama daha kaliteli 2-3 oyun almak daha mantıklı ama eğer ben çoğu kaliteli oyunu (Marvel's Spider-Man, RDR2, GOW vb...) oynadım bu oyunlara şans vermek istedim diyorsanız alın ama şahsen ben sepetteki hiçbir oyuna para vermezdim hepsi nedense Game Pass'de olursa o zaman bakılacak oyunlar.

Payday 3 kötü bir oyun. Zaten çoğu insan da Payday 3'ü salıp Payday 2'ye geri döndü. Dead Island 2 fena değil ama yine de bence alınmaz. Medium sevilmemiş ve gerçekten de kötü olan bir oyun. Bırak Deluxe'ü standart versiyon bile alınmaz. Bir Beyond Two Souls iyi. Birde zombi temasını gerçekten çok seviyorsan Days Gone iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı