750 Watt PSU Önerisi

Listeye göz atabilirsiniz.

Single rail tier A sınıfı tavsiyem:
Önerilerini eksik etmeyen herkese çok teşekkür ederim. CORSAIR RM SERİSİ RM850 Power Supply daha mantıklı geldi yarına kadar fikrim değişmez ise Vatan'dan alacağız. Çünkü fazla vaktimiz yok. Garanti süresi nedir biliyor musunuz? Garanti süresiyle ilgili bir bilgi bulamadım.

Ayrıca @Ali Rıza09 üstadın da fikrini almak isterim. Çünkü önceki sistemde kendisinin önerdiği Cooler Master MWE 550W modelini halen kullanıyorum.

850 Watt'a çıktık ama sonradan fikrim değişti. GTX 2080 Super takınca ucuza kaçmak istemedik.

Son düzenleme:
Ne için 850W almayı planlıyorsun? İlerde ne planların var?
Sizin önerdiğiniz PSU'yu gözüm kapalı gider alırım. Psikolojik bir baskı var heralde. Çift ekran kartı da düşünmüyorum yani. Bütçe daha artınca 850 Watt düşündüm ondan dolayı. Kredi kartı seçenekleri bile etkiliyor şuan. Adeksstore'de Bankkart kart seçeneği yok galiba ama bu problem bana ait.

Sizin önerdiğiniz PSU'yu gözüm kapalı gider alırım. Psikolojik bir baskı var heralde. Çift ekran kartı da düşünmüyorum yani. Bütçe daha artınca 850 Watt düşündüm ondan dolayı. Kredi kartı seçenekleri bile etkiliyor şuan. Adeksstore'de Bankkart kart seçeneği yok galiba ama bu problem bana ait.
İlerdeki tekli GPU kurulumların için fazlası ile yeterli gelicektir aynı zamanda iç birimleri ve yapısı olarakta oldukca iyi bir model hiç şüphen olmasın istiyorsan kendin de bak.
N11'de 6 ay peşin fiyatına taksit yapıyor Bankkart'a satıcı yine Adeks.

XPG Core Reactor 750 almanı öneririm, aynı fiyat bandındaki RM
2019 fiyatını hak etmiyor ve aynı zamanda Core Reactor bu fiyat bandında olduğu sürece RM
2019 tercih edilmemeli.
Core Reactor iyi güzel ama stokları az geliyor hep 😒

850W olarak sanırım Corsair bu sefer daha mantıklı.

İlerdeki tekli GPU kurulumların için fazlası ile yeterli gelicektir aynı zamanda iç birimleri ve yapısı olarakta oldukca iyi bir model hiç şüphen olmasın istiyorsan kendin de bak.
N11'de 6 ay peşin fiyatına taksit yapıyor Bankkart'a satıcı yine Adeks.
Hocam kralsınız ya. Çok teşekkür ederim. Bilginizin zekatını veriyorsunuz Allah razı olsun.

Core Reactor iyi güzel ama stokları az geliyor hep 😒

850W olarak sanırım Corsair bu sefer daha mantıklı.
RMx olsa kesinlikle mantıklı ama RM 2019 +100W için olsa bile fazladan 200TL'yi hak etmiyor o fiyat bandındaki kulladığı fan ve Su'scon elektrolikit kapasitörler için daha düşük fiyatta olmalıydı. Corsair'in aptal fiyat politikasına uğrayan ürünlerinden bir tanesi sonuç olarak her ikisi de CWT'den çıkma güncel ama benzer platformlar. Ufak farklarla farklı kodlar veriliyor yine de kendisi bilir RM 2019'a o ben parayı vermem. Peşin fiyatına 910TL'ye 6 taksitle Core Reactor 750 olmasaydı evet mantıklı bir hareket ama gerçek bu.
Zaten şuan için güç kaynaklarına yüklü bir mevla yatırılmamalı özellikle sistem güncelleyicileri için ATX12VO kapıda.

Geri
Yukarı