7500-11000TL oyun sistemi toplama

Az önceki attığım sistemde hatalar olduğunu burada konuşulunca fark ettim. Bu daha iyi bir sistem olduğunu düşünüyorum.

Bu da aşırı kötü olmuş anakart A520 SSD kronik sorunlu 650W 3070'e yetmez.
Tesekkür ederim, aslında montajlamaya hakimim. Şu an pandeminden dolayı çok fazla kargo alıp risk almak istemiyorum.
Aceleniz yoksa kargoların şubeye gönderilmesini isteyin hepsi gelince eve götürüp 1 gün balkon da bekletebilirsiniz. Kargoyu elledikten sonra yüzünüze temas etmezseniz bulaşma ihtimali çok az.

Son düzenleme:
Merhabalar,

ASUS ROG-STRIX-RTX2070S-A8G-Gaming GeForce RTX 2070 Super 8 GB GDDR6 ekran kartımı indirimden faydalanıp aldım.

Bu ekran kartına uygun i5 10400F islemci ile bahsettiğim bütçelerde 144Hz mümkünse Curved ekran dahil sistem önerilerinizi alabilirsem çok sevinirim.

Toplam 10.811TL.

5950’ye aldım. Geriye 6000 bütçe kalıyor. Monitör dahil ayrı ayrı siteler olur bu kez ikna ettin beni :)

Pahalıya almışsın ama olsun. Hemen öneriyorum. Bu arada ekran kartını iade edebilme şansın var mı? 6000TL'ye 2070S'e yakışacak sistem bulmak zor.

Son düzenleme:
Evet hocam daha önce alanlara göre biraz pahalıya denk geldi bir üst mesajda 2080S’li sistemi görünce daha da farkettim. Yine de 2070S icin önerileri alabilirsem ben kendimi ona göre ayarlamaya calısırım.

Ceza aldığım için yazamadım. Kusura bakmayın. Hemen bir sistem önereceğim. Ama iade edebilme şansınız var ise kesin edin. O fiyat bandında 3060 Ti alınabiliyor.
Toplam 5215TL daha fazla bütçe ayırabilirseniz belirtin ona göre de sistem önereyim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı