7500 - 9000₺ notebook önerisi

Ama arkadaş oyun da oynayacakmış.

Hocam ben size 5 en fazla 10 dk sonra ideal PC'yi atacağım.
Evet oynayacağım ama aşırı bir arayışım yok performansan ödün vermek istemiyorum sonuçta.
Neden ki? Bence iş için gayet uygun...
Hocam iş bilgisayarları benim için şuan ki bilgisayarıma performans olarak yakın olabilir mi? Parayı aynı performanstaki bir bilgisayara vermek istemiyorum ve mantıklı da olmaz.
U serisi işlemcilerin düşük performansta çalıştığını söylemişlerdi. Rahatsız edici seviyede oluyor mu bilginiz var mı?

Evet oynayacağım ama aşırı bir arayışım yok performansan ödün vermek istemiyorum sonuçta.

Hocam iş bilgisayarları benim için şu anki bilgisayarıma performans olarak yakın olabilir mi? Parayı aynı performanstaki bir bilgisayara vermek istemiyorum ve mantıklı da olmaz.

U serisi işlemcilerin düşük performansta çalıştığını söylemişlerdi. Rahatsız edici seviyede oluyor mu bilginiz var mı?

Dün saat geç olduğu için yattım. Geç cevap yazdığım için özür dilerim. Evet U serisi daha az performans verir ama bununda bir nedeni vardır. Mesela siz işteyken fan havalandırma gibi çalışsa herkes rahatsız olur. Yani U serisi işlemciler performansı kısarak ısınma sorununu yarısını çözer.

Çok araştırdım ve bu cihazı aldım Acer Nitro 5 AN515-55 gerçekten çok memnunum oyunlarda işlemci 81 dereceyi geçmiyor panel kalitesi, ekran hzi, 16 RAM olması, SSD gayet hızlı olması, ve özellikle 1650 Refresh kullanması çok güzel aşırı memnunum sadece hoparlör biraz yetersiz.

Geri
Yukarı