7500 TL laptop önerisi

• Konuyu başlatan Duw
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 470
Bütçe
7000-8000

Duw

Femtopat
Daha fazla  
Uzun zamandır araştırıyorum ve gerçekten kararsız kaldım. Lenovo hakkında pek bilgi edinemedim ve Monster'da da bir sürü sorun var internette. Son çare masaüstü toplamayı planlıyorum. .

https://www.hepsiburada.com/lenovo-...egori-genel&wt_af=go.27359.kategori-genel.cpa -almayı planladığım Lenovo laptop.

Monster Abra A5 V16.6.5 Dizüstü Bilgisayar (Laptop) Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor -almayı planladığım Monster.

Gaming X Bronze [ModArt PC] I R5 1600 GTX 1650 4GB DDR4 8GB 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com -eğer ikisini de önermez iseniz bu bilgisayarı almayı planlıyorum lütfen fikirlerinizi belirtin.

Bu arada laptop almamın sebebi 4 yıl sonra da kullanabilecek olmayı planlamam (çok performans düşüşü yaşamadan), eğer o kadar gitmez diyorsanız zaten masaüstü toplayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Attığım iki laptop modeliyle de.
Bir bilgisayarın en önemli parçası olan (bence) işlemci farkı var.
R5 4600H >İ5 10200H bu yüzden Lenovo.
Ayrıca Abra pişmanlıktır çünkü çok ısınıyor ve malzeme kalitesi berbat bu konuyu okuyun anlarsınız demeye çalıştığım şeyi ;

Bir bilgisayarın en önemli parçası olan (bence) işlemci farkı var.
R5 4600H >i5 10200h bu yüzden Lenovo.
Ayrıca Abra pişmanlıktır çünkü çok ısınıyor ve malzeme kalitesi berbat bu konuyu okuyun anlarsınız demeye çalıştığım şeyi;

Haklısınız bu bakılabilir;

Peki Lenovo mu yoksa sizin attığınız modeli mi tercih etmeliyim, çok fazla fark olmadığını duydum ekran kartlarında.

Geri
Yukarı