7500 TL oyun bilgisayarı toplama

Bütçe
7500 TL
Teşekkürler hocam, bunlardan birine karar veririm ben. 😆
Bu arada kasa fiyatı RGB olduğu için çok artıyorsa RGB'siz bir şeyler de olur sorun yok.

Maksimum 100-200 TL oynar. Önemli olan RGB değil dediğim gibi kasanın hava akışı. Bütçenizi belirleyip yeni konu açın daha fazla görüş alın hocam. Sadece benim attıklarıma bağlı kalmayın.

Teşekkürler hocam 500 liranın çok sorun yaratacağını düşünmüyorum. Arkadaş indirimleri takip etsin en azından bir iki parçayı ucuza getirebilir. Emin olmak ve sizin de düşüncelerinizi almak için yener hocamla sizi etiketlemiştim. Teşekkürler tekrardan.
@Mehmet A hocam peki hava soğutma hakkında ne düşünüyorsunuz. Sıvı soğutma elbet daha iyi olur bütçeyi çok fazla aşıyor o zaman.
Soğutucu için bütçe ne kadar?

Bütçenin dışında kalıyor hocam ama uygun bir şeyler önerebilirsek güzel olur.
Stok soğutucudan iyidir:

Snowman M200 İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Eğer bütçe varsa bu iyi olur. İçinden çıkan macun da çok iyi, macun masrafı çıkmaz.

Stok soğutucudan iyidir:

Snowman M200 İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Eğer bütçe varsa bu iyi olur. İçinden çıkan macun da çok iyi, macun masrafı çıkmaz.

200 lira daha bütçeyi aştık ama dediğiniz gibi stok soğutucudan çok daha güzel olur.
@Mehmet A hocam son kez şunu sormak istiyorum. eğer arkadaş için bütçe sıkıntı olursa kasadan kısıp o parayı soğutucuya verebilir. eğer bütçeyi 200 lira aşarsa zaten problem yok. Kendisi de söyledi kasanın rgb olması şart değil diye 350 liraya satılan zalman s2 kasa nasıl olur ? boyut konusunda falan bir sıkıntı yaşar mı emin olamadım. kasanın linkini de bırakayım.

Son düzenleme:
Stok soğutucudan iyidir:

200 lira daha bütçeyi aştık ama dediğiniz gibi stok soğutucudan çok daha güzel olur.
Bence bütçeyi aşmakta sorun yok, çünkü sistemi hemen toplamayacağım.

Mesela bu nasıl, daha iyi midir?
Biraz meraktan soruyorum 😆

Geri
Yukarı