7500 TL oyun bilgisayarı !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O zaman çok iğrenç bir toplama tarzın var diye düşündüğümü söylesem üzülmezsin herhalde. 500 GB SSD ve GTX Titan. Milletin sana küfür etmesini mi istiyorsun?
Benim bir toplama tarzım yok. Amatörüm dedim zaten. Konunun 1. sayfasından okuyabilirsin.

baykalokan kardeşim, son topladığın sistemin SSD'sini 840 EVO ile değiştir ve al.

Benim bir toplama tarzım yok. Amatörüm dedim zaten. Konunun 1. sayfasından okuyabilirsin.
Sana söylemedim ki. Cevap verdiğim kullanıcının mesajını da alıntılamışım zaten, nasıl göremedin?

baykalokan kardeşim, son topladığın sistemin SSD'sini 840 EVO ile değiştir ve al.
Düşündüğün için teşekkür ederim. Zaten öyle yapmayı düşünüyordum. Samsung'un SSD'leri yakıyor. :D

- - - Güncellendi - - -

Sana söylemedim ki. Cevap verdiğim kullanıcının mesajını da alıntılamışım zaten, nasıl göremedin?
Bana söylemedin mi? Özür dilerim. Bir 1. bir 2. sayfaya bakarken karıştırmışım. :(

Aynen öyle. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Üyelerimiz 37 yanıt vermiş ve sistemi aldığınıza dair en ufak bilgi yok. Üyelerimizin emeğine yazık. 1 ay forumda konu açamayacak ve konu yanıtı veremeyeceksiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı