7500 TL Sistem Önerisi

Bütçe
7500

barisoztrk

Femtopat
Daha fazla  
7500 lira bütcem var, RTX 2060 gibi ekran kartı istiyorum, ya da 1660 Ti gibi, sadece kasa alacağım ama geri kalan kulaklık klavye vs hepsi var, ekranda 144 Hz var elimde. FPS olarak 250 ve üstü sabit olsun istiyorum. Bir yardımcı olursanız sevinirim.

7500 lira bütcem var, RTX 2060 gibi ekran kartı istiyorum, ya da 1660 Ti gibi, sadece kasa alacağım ama geri kalan kulaklık klavye vs hepsi var, ekranda 144 Hz var elimde. FPS olarak 250 ve üstü sabit olsun istiyorum. Bir yardımcı olursanız sevinirim.
Cidden 7500 lira bütçeyle RTX 2060'lı sistem alabiliyor olmamız çok can sıkıcı bir durum.

Mümkünse sistem toplamak için bir süre daha bekleyin, şubat sonlarına doğru stokların yenileneceğini söyleniyor. Biraz daha beklerseniz çok daha iyi bir sistem toplayabilirsiniz.

Cidden 7500 lira bütçeyle RTX 2060'lı sistem alabiliyor olmamız çok can sıkıcı bir durum.

Mümkünse sistem toplamak için bir süre daha bekleyin, Şubat sonlarına doğru stokların yenileneceğini söyleniyor. Biraz daha beklerseniz çok daha iyi bir sistem toplayabilirsiniz.

Hemen almayacağım zaten, benim derdim 7500 lira ile nasıl bir sistem toplayabilirim, FPS değerleri 250'nin aşağısında olsun istemiyorum, öneriniz varsa söyleyebilirseniz çok iyi olur.

Mümkünse sistem toplamak için bir süre daha bekleyin, şubat sonlarına doğru stokların yenileneceğini söyleniyor. Biraz daha beklerseniz çok daha iyi bir sistem toplayabilirsiniz.

Şu anlık fiyatlar ile bana bir sistem önerebilirseniz sevinirim, ne istediğimi zaten yazdım yukarıda.

Geri
Yukarı