7500 TL Sistem Toplama Önerisi

Scrqt

Decapat
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Meslek
Operatör
Merhaba arkadaşlar;
Acemi bir kardeşimiz var, iki gündür bilgisayar topluyoruz bir türlü içine sindirip sipariş veremedik.
Başlıkta da belirttiğim gibi sizden yardım istemek zorunda kaldım en son çare olarak. Bütçemiz 7.5K, biraz geçebilir ve sıvı soğutmada dahil olmak üzere. Sistem önerilerinizi bekliyorum, şimdiden çok teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ortalama 1000 lirayı ekran kartı ve işlemci başta olmak üzere dağıtmak çok daha mantıklı. Sizin yerinizde olsam kendisini vazgeçirmeyi denerim. Ryzen işlemcilerin performansı gayet yeterli.(Söylediklerimin tamamını Ryzen işlemci kullanılması üzerine söyledim.)

Ortalama 1000 lirayı ekran kartı ve işlemci başta olmak üzere dağıtmak çok daha mantıklı. Sizin yerinizde olsam kendisini vazgeçirmeyi denerim. Ryzen işlemcilerin performansı gayet yeterli.(Söylediklerimin tamamını Ryzen işlemci kullanılması üzerine söyledim.)
Evet haklısınız;
Bende Ryzen 5 2600x ve Msı 2060 Super modelini kullandım.

20190922_003007.png

Ben yinede yardımcı olmaya çalısayım muhtemelen bundan iyisi toplanamaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı