7500 TL'ye ileride GPU eklenebilecek APU sistem önerisi

oguzsncktr25

Centipat
Daha fazla  
Selam, okulu yeni biraktim bir ise girdim bununla birlikte iPhone 11 aldim kisaca borcum var o yuzden buyuk buyuk paralar koyup bir bilgisayar dizemiyorum ondan dolayi simdilik ekran karti eksik olsun. Valorant'i CS:GO'yu oynatsin ileride ekran karti ekliyebilecegim bir sistem istiyorum yardimci olabilir misiniz?

Selam, okulu yeni biraktim bir ise girdim bununla birlikte iPhone 11 aldim kisaca borcum var o yuzden buyuk buyuk paralar koyup bir bilgisayar dizemiyorum ondan dolayi simdilik ekran karti eksik olsun. Valorant'i CS:GO'yu oynatsin ileride ekran karti ekliyebilecegim bir sistem istiyorum yardimci olabilir misiniz?
Açıkçası bekleyip borcun bitince alman daha mantıklı çünkü sen şu an APU bir sistem toplarsan ve ilerde ekran kartı alırsan bu sefer ekran kartının tam performansı için yine işlemci alman gerekicek .

Hocam 5700G veya 5600G kullanılabilir.

Az daha çıkıp RAM ve PSU yerine bunlar alınsa konu sahibinin yararına olur.

Az daha çıkıp RAM ve PSU yerine bunlar alınsa konu sahibinin yararına olur.

PSU olabilir. RAM için gerek yok. Hiçbir fark olmaz.

Geri
Yukarı