7500 TL'ye RX580 ve i3 8100 Sistem alınır mı?

OmerBRN

Centipat
Makaleler
4
Yer
Ankara/Mamak
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İntel Core İ5 4460 3.20GHz
GTX960 (2GB) Ekran Kartı
DDR3 8GB 1600MHz RAM
256SSD(SAMSUNG) , 320HDD(WD BLUE)
Gigabyte Z97X Gaming 3
Ufak bir güncelleme ile geri geldim.

Hocam bende PC almayı düşünüyorum. 7500e RX580 ve i3 8100 var. Sizce iş yapar mı? İşlemci yukseltmek istemiyorum ihtiyacım yok zaten üniversiteye gidince zaten daha iyisini alırım. Önerilerinize açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bende PC almayı düşünüyorum. 7500e RX580 ve i3 8100 var. Sizce iş yapar mı? İşlemci yukseltmek istemiyorum ihtiyacım yok zaten üniversiteye gidince zaten daha iyisini alırım. Önerilerinize açığım.

Ben 8200'e RX 590 ve i5 6600 aldım. Sürekli bilgisayar kullanan biri değilseniz alınır. Ama almadan RX 580'i kontrol edin ısınma sorunu olabilir.

Sistem gayet yeterli rx 580 guncel oyunlari dusuk ayarlarda oynatir eger oyun oynamicaksaniz sizi guzel idare eder

Ben 8200'e RX 590 ve i5 6600 aldım. Sürekli bilgisayar kullanan biri değilseniz alınır. Ama almadan RX 580'i kontrol edin ısınma sorunu olabilir.

Tamam hocam dikkat edeceğim. Teşekkür ederim.

Sistem gayet yeterli RX 580 guncel oyunlari dusuk ayarlarda oynatir eger oyun oynamicaksaniz sizi guzel idare eder

Anladım hocam teşekkür ederim.

Reis her şey sıfır kapalı kutu dedi satan arkadaş. Sanirim sorun olmaz.

Tamam hocam dikkat edeceğim. Teşekkür ederim.

Anladım hocam teşekkür ederim.

Hiç kullanılmamış mı? Garantisi duruyor mu? Bir de markası nedir?

Hiç kullanılmamış mı? Garantisi duruyor mu? Bir de markası nedir?

Afox markalı hocam. Sıfır kapalı kutu olduğunu söyledi. Dediğine göre hazır sistem alıp hiç kullanmadan aynı fiyata sattığını iddia ediyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı