i3 8100 sistem alınır mı?

Vatandan toplayacağım :( o yüzden böyle bi sistem topluyorum Öneriniz için teşekkürler

İnternetten alamam :( vatanfan alıp montajını da orda yapıcam biraz daha fazla para ödeyeceğimi biliyorum fakat internetden alma şansım yok, peki bu sistem de rahat oyun oynar mıyım (Fortnite, PUBG , R6, Rocket league , CS go ) gibi oyunlar oynayacağım rahat oynar mıyım

PC yi başka sitelerdende toplatıp alabilirsin. vatandan sadece toplatma amacıyla alıyorsan bilgin olsun.

İTOPYA, Teknobiyotik vs gibi sitelerde var.

Bütçenide belirt herkes ona göre baksın. :)
Bütçen dahilindeyse bunu almanı tavsiye ederim ileride RAM + SSD alırsın.
INTEL I5 8400-MSI GTX1060 ARMOR 6GB-MSI B360M PRO-VH- CRUCIAL 8GB- WD 1 TB DİSK - Vatan Bilgisayar

Son düzenleme:
PC yi başka sitelerdende toplatıp alabilirsin. vatandan sadece toplatma amacıyla alıyorsan bilgin olsun.

İTOPYA, Teknobiyotik vs gibi sitelerde var.

Bütçenide belirt herkes ona göre baksın. :)
Bütçen dahilindeyse bunu almanı tavsiye ederim ileride RAM + SSD alırsın.
INTEL I5 8400-MSI GTX1060 ARMOR 6GB-MSI B360M PRO-VH- CRUCIAL 8GB- WD 1 TB DİSK - Vatan Bilgisayar
önerin için teşekkür ederim ama dediğim gibi internetten almayacağım. Anakart nasıl dostum sence kötü diyen oldu da ?

@Tevfik demir 8. nesil intel işlemci alacaksanız RAM alırken 2666 MHZ altında bir RAM almayınız, 8. nesil işlemcilerde veri yolu hızı 2666 MHZ olduğuna dikkat etmek lazım. Sistem önerenlerde 2400 MHZ RAM koymuş sisteme insanları yanıltıp hataya sürüklemeyelim lütfen.

önerin için teşekkür ederim ama dediğim gibi internetten almayacağım. Anakart nasıl dostum sence kötü diyen oldu da ?
Linkteki sistem vatanın kendi sistemi mağazaya gidip bunu istiyorum diyebilirsin. Bütçe yazmadın herşey para unutma:)
İleride sistemi update edebileceğin şeyler seçmelisin tek tavsiyem bu olur. Dediğim gibi bu işin sınırı bütçe yoksa sınır yok:)

@JiJi yanlış hatırlamıyorsam sen bir konuda düşük bütçe koyup İ3 8100, 1060 içeren sistem toplamıştın 3500 TL'ye sanırım. Onu atabilirsin buraya bence :D
Abi şu Vatan bilgisayar tutkunlarını görünce öneri yapasım gelmiyor. Mecburiyeti anlamıyorum. Tüm bilgisayar firmalarının mağazaları merkezleri var oradan da alınabiliyor. Oralardan alacak olsalar önerelim de Vatandan bile bile pahalı sistem önermek içimden gelmiyor.

Abi şu Vatan bilgisayar tutkunlarını görünce öneri yapasım gelmiyor. Mecburiyeti anlamıyorum. Tüm bilgisayar firmalarının mağazaları merkezleri var oradan da alınabiliyor. Oralardan alacak olsalar önerelim de Vatandan bile bile pahalı sistem önermek içimden gelmiyor.

Sanırım insanlar parçaların montajı konusunda tereddüt yaşıyorlar. Ondan çekinip toplayıp yollayan mağazalara yöneliyorlar. Her ne kadar yıllardır ilgim, bilgim ve fikrim olsa da hiç montaj işine girmemiştim. Ancak geçenlerde bilgisayar aldım ve parça parça alıp montajını kendim yapmak istedim bu kez. Çekinen varsa eğer yapılmayacak bir iş değil kesinlikle. Hele ki bu devirde internetten her türlü bilgi ve talimatı görüntülü bulabiliyorken.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı