75000 TL'ye RTX 4070 sistem alınır mı?

alkan74

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Ben ilk defa bir sistem topladım 1 ay kadar araştırma yaptım öncesinde pek bir bilgi birikimim yoktu ve Hepsiburada'nın 3 ay ertelemeli 6 taksit kampanyasından dolayı sistem toplama kararı aldım. Parçaların piyasa araştırmasını yapıp HB da en avantajlı olanlarından seçmeye çalıştım. Taksit imkanından dolayı. İleriye yönelik olması içinde DDR5 topladım. Sistemi yorumlarsanız memnun olurum saygılarımla.

Anakart: ASUS ROG STRIX B650-A Gaming Wi-Fi AMD AM5 DDR5.

İşlemci: AMD Ryzen 5 7600 3.8 GHz 32MB.

Ekran kartı: Gigabyte RTX 4070 eagle OC 12 GB 192 bit (3 fanlı)

RAM: Xpc Lancer 16 GB X2 (32 GB) 5200 MHz DDR5 RAM.

Soğutucu: NZXT Kraken Elite 360mm sıvı soğutma.

PSU: Gigabyte P850W 80+ Gold.

SSD: Samsung 990 Pro 1TB 7450Mb/6900Mb gen4.0

Kasa: Fractal design Torrent compact.

Fan: Cooler Master 3x120 RGB fan set.

Sistem 3. ayda toplandı o zamanki maliyeti 75.500 TL idi.
Son Fotoğrafları Görüntüle.jpeg

Son düzenleme:
Arkadaşlar bu fiyata daha iyisi olur demişte o hazırda olur toplamada olmaz diye biliyorum. toplamayla zaten normaldir bu fiyat aralıkları.

Merhaba arkadaşlar. Ben ilk defa bir sistem topladım 1 ay kadar araştırma yaptım öncesinde pek bir bilgi birikimim yoktu ve Hepsiburada'nın 3 ay ertelemeli 6 taksit kampanyasından dolayı sistem toplama kararı aldım. Parçaların piyasa araştırmasını yapıp HB da en avantajlı olanlarından seçmeye çalıştım. Taksit imkanından dolayı. İleriye yönelik olması içinde DDR5 topladım. Sistemi yorumlarsanız memnun olurum saygılarımla.

Anakart: ASUS ROG STRIX B650-A Gaming Wi-Fi AMD AM5 DDR5.

İşlemci: AMD Ryzen 5 7600 3.8 GHz 32MB.

Ekran kartı: Gigabyte RTX 4070 eagle OC 12 GB 192 bit (3 fanlı)

RAM: Xpc Lancer 16 GB X2 (32 GB) 5200 MHz DDR5 RAM.

Soğutucu: NZXT Kraken Elite 360mm sıvı soğutma.

PSU: Gigabyte P850W 80+ Gold.

SSD: Samsung 990 Pro 1TB 7450Mb/6900Mb gen4.0

Kasa: Fractal design Torrent compact.

Fan: Cooler Master 3x120 RGB fan set.

Sistem 3. ayda toplandı o zamanki maliyeti 75.500 TL idi.

Anladığım kadarı ile sadece Hepsiburada'da topladığın için pahalıya gelmiş. Böyle olaylarda fiyat/performans/kalite için bütün siteleri araştırıp en iyisini bulmak lazım. Bu fiyata daha iyisi toplanır.

Toplayın ortaya sunun o zaman hocam. Top sizin.

Al bakalım 78 bin lira.

Toplamada 10 katı iyisi toplanır.
Haklısın hocam daha iyisi toplanırdı hazır sistemlerede gözatmıştım. Ama buradaki kampanyada Peşin fiyatına 9 takside denk geliyordu ve hazır sistemlerde taksit ilave edince bundan pahallıya geliyordu o kadar para veripte kapkara karanlık kasa sistemleride almak istemedim. Görüntü için extra 10-12 fazladan gitti farkındayım ama birazda görsele önem verdik. Benim aslında konu açmamın asıl sebebi parçaların uyumu açısından sormak istemiştim fiyat yazdığım için de doğal olarak fiyat yorumlandı..Her yorum için teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı