750TL Kasa tavsiyesi

Bütçe
750
MB511 ile TD500 önerdim diye biliyorum.
4 ARGB fan içeren versiyonlar bunlar.

MB511 ile TD500 önerdim diye biliyorum.
4 ARGB fan içeren versiyonlar bunlar.

Evet bunlar idi peki hava akışın da bu ikisi arasında fark varımdır hocam? Aradaki 100 lira farka değer mi çünkü masa altında duracak bu yüzden hava akışı iyi olan model olmalı.

Şu nasıl?

TD500'ü araştırırken güç kaynağı filtresinin kötü olduğunu görmüştüm. Bir de açıkçası ön paneli hoşuma gitmemişti benim.

Açıkçası Airhawk Duo da bana estetik olarak hiç güzel gelmiyor. Belki diğer açılardan iyidir ona bir şey diyemem ama önce gözüme hitap etmesi gerekiyor. İlla RGB olmasına da gerek yok. Hatta fanlarda RGB'siz tercih edip içine şerit led takarak yandan RGB ışıklı görüntü şeklinde bir kasa bana daha çok hitap ediyor.

Screenshot_13.png
Screenshot_14.png

Şu kısımda full kapalı olsa daha hoş görünüyor. Ama tabi sıvı soğutma genişliği için açılıyorsa da yine de takıp çıkartılabilir bir şeyle kapansa daha iyi olabilirmiş.

Screenshot_30.png

@Phegru MB511 ARGB modeli de gayet güzeldir.

Gungnir 110M ayarlanabilir RGB aydınlatmaya sahip olmadığından pek önermiyorum açıkçası.
Auto-RGB adında bir sistemi var.
RGB dışında nasıl bir kasa hocam sizce? Keşke kasaların bir de fansız boş halleri satılsa.

İş bir noktadan sonra zaten kişisel zevklere giriyor. Ben normalde Phanteks P400A alıp içine sessiz kasa fanlarından koymak istiyordum. Çünkü masaüstüne konacak olan kasanın çok sessiz olması gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı