750TL Kasa tavsiyesi

Bütçe
750

Phegru

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar değerli öneri ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

RGB gibi takıntım yok soğutması ve hava akışı iyi olan kasa olması yeterli. Teşekkürler. Bütçe Max 700 - 750 lira ama daha altında olursa sevinirim.

Sistemim:
Ekran kartı: Gigabyte Aorus RTX2080.
Anakart: MSI X570 Edge Wi-Fi
İşlemci: AMD Ryzen 3700X.
Soğutucu: Arctic Duo kule tipi.
PSU: EVGA 750W.
RAM: Neo 2×8 3600MHz 16 GB RAM.

Son düzenleme:
Açıklama da üç adet fan ile geliyormuş öndeki fanlardan bahsediyor galiba.
RGB olmayan modelde 2 fanlı geliyor diye biliyorum. Bir tane önde bir tane arkada. Bu durumda ekstra fana ihtiyacınız olacak. Ben de bunu almayı düşünüyordum. Sonrada sessiz fan alıp takarak daha sessiz bir kasa oluşturmak istiyorum.

RGB olmayan modelde 2 fanlı geliyor diye biliyorum. Bir tane önde bir tane arkada. Bu durumda ekstra fana ihtiyacınız olacak. Ben de bunu almayı düşünüyordum. Sonrada sessiz fan alıp takarak daha sessiz bir kasa oluşturmak istiyorum.

MB 511 ve Aerocool hawk Duo modelini de öneriyorlar özelikle Aerocool hoşuma gitti aslında onu da alabilirim. Başka tavsiyeler olmaz ise.

MB 511 ve Aerocool hawk Duo modelini de öneriyorlar özelikle Aerocool hoşuma gitti aslında onu da alabilirim. Başka tavsiyeler olmaz ise.
MB 511 benim de hoşuma giden kasalar arasında. Sadece güç kaynağını kapatan kısmın ön fanlara doğru tamamen kapatması daha iyi olurdu. Daha uzun sıvı soğutma takmak için böyle yapılmış ama yine de kapak vs gibi şeylerle tamamen kapalı görünse daha güzel olabilirmiş. Tabi bunu çok önemsemeyenler de olacaktır. Yine de tercih edebilirim bilemiyorum. Seçim yapmak zor. Acelem yok. Kasadan önce güç kaynağı alsam daha iyi olabilir.

Ama indirim varken de bunu değerlendirmek istiyorsunuz.

Geri
Yukarı