750TL'ye anakart, işlemci, ram, ekran kartı önerisi

AMD A-10 5800K, G Skill 8GB 1866mhz RAM, Asus A88XM-A anakart alırsın para biriktirince CF yapmak için ekran kartı alırsın. Ama APU bence senin işini görecektir, ne de olsa yüksek bir beklentin yok. Yazdığım parçaların toplamı ne kadar yapıyor? Bu sistemin altını almanı tavsiye etmem ama söylersen bi kaç değişiklik yaparım.

Bahsettiğim ekranlarda oyunları yüksek çözünürlükte oynar.
Hayır yok :) GTX750Ti yeterli zaten. Eğer ultra takıntısı değilseniz sizi 2-3 sene götürür. Anakarttan tam emin değilim ama işlemci ve ram bellek iyi.

Önerebileceğin ana kart varsa bilmek isterim. Ultra takıntım Fifa 2014 ve Pes 2014'te var. Bu oyunları bazen led televizyona bağlıyorum ve oynuyorum oynarken de iyi bir görüntü almak isterim, herhangi bir donma veya kasma olmadan. Onun dışında diğer oyunları 1440x900 çözünürlüğünde high olarak oynarım.

AMD A-10 5800K, G Skill 8GB 1866mhz RAM, Asus A88XM-A anakart alırsın para biriktirince CF yapmak için ekran kartı alırsın. Ama APU bence senin işini görecektir, ne de olsa yüksek bir beklentin yok. Yazdığım parçaların toplamı ne kadar yapıyor? Bu sistemin altını almanı tavsiye etmem ama söylersen bi kaç değişiklik yaparım.

Bu sistem çok pahalı ben bunu şuan için alamam. 839 lira tutuyor bu sistem. Ben konu açıklamasında bir sistem yazdım ve oynamak istediğim oyunları kullandığım ekran çözünürlüklerini yazdım. Onların üstünde bir maliyete gücüm yetmez şuan için.

Son düzenleyen: Moderatör:
APU'yu hesaba katmadım ben. APU'ya bir bak istersen.

AMD A-10 5800K, G Skill 8GB 1866mhz RAM, Asus A88XM-A anakart. Bence yeter. APU zaten çok iyi.

Apulu sistemde toplayabilirsin.
4GB Hyperx Genesis DDR3 1600MHz CL9 PC Ram 106 tl.
A10 6800K Soket FM2 4.1GHz 4MB Cache 32nm İşlemci + HD8670D GPU 354 tl.
FM2-A55M-E33 AMD FM2 A55 DDR3 2133MHz (O.C.) VGA&DVI Anakart 114 tl.
Toplamda 576 tl tutuyor. Ekrankartı almana gerekte kalmıyor üstelik. 6800K nin oyun performansı gayet güzel. Bu forumda incelemesi var. Ultra ve 1920x1080 takıntın yoksa gayet iyi bir sistem. :)
Bu sisteme benzer bir sistemin incelemesi de mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Apulu sistemde toplayabilirsin.
4GB Hyperx Genesis DDR3 1600MHz CL9 PC Ram 106 tl.
A10 6800K Soket FM2 4.1GHz 4MB Cache 32nm İşlemci + HD8670D GPU 354 tl.
FM2-A55M-E33 AMD FM2 A55 DDR3 2133MHz (O.C.) VGA&DVI Anakart 114 tl.
Toplamda 576 tl tutuyor. Ekrankartı almana gerekte kalmıyor üstelik. 6800K nin oyun performansı gayet güzel. Bu forumda incelemesi var. Ultra ve 1920x1080 takıntın yoksa gayet iyi bir sistem. :)
Bu sisteme benzer bir sistemin incelemesi de mevcut.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu izlemedim, izlerim sonra soracaklarım olursa sorarım, bu arada bana Vatan Bilgisayardan satış danışmanı bir arkadaş sistem önerdi.

Amd Fx X6 6300 Soket Am3+ 3,5Ghz 14Mb Cache 32Nm İşlemçi - Vatan Bilgisayar

Asus M5A97 Le R2.0 Amd 970/Sb950 Am3+ Ddr3 2133Mhz(O.C.) Sata 3.0 Usb 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar

Şimdi ben çok iyi anlamadığım için sizlere sormak isterim. A10 ile FX6300 arasında ne gibi farklar var?

Ben İntel istedim çünkü olur ya ilerde param olur İ5 serisi bir işlemci alırım diye düşündüm.

Ultra takıntın varsa keseyi açman lazım.

Doğru diyorsun, belki ileride daha iyisini alırım.

videoyu izlemedim izlerim sonra soracaklarım olursa sorarım. bu arada bana vatan bilgisayardan satış danışmanı bir arkadaş sistem önerdi.

Amd Fx X6 6300 Soket Am3+ 3,5Ghz 14Mb Cache 32Nm İşlemçi - Vatan Bilgisayar

Asus M5A97 Le R2.0 Amd 970/Sb950 Am3+ Ddr3 2133Mhz(O.C.) Sata 3.0 Usb 3.0 Anakart - Vatan Bilgisayar

şimdi ben çok iyi anlamadığım için sizlere sormak isterim. A10 ile bu fx x6 6300 arasında ne gibi farklar var?

ben intel istedim çünkü olur ya ilerde param olur i5 serisi bir işlemci alırım diye düşündüm.

doğru diyorsun.. şuan için istediğim oyunlarda sıkıntı yapmasın. Belki ilerde daha iyi sistem alabilirim.
Kardeşim verdiğin linklerde sorun olabilir mi acaba?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı